Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prázdniny, čas na zariadenie detskej izby pre školáka

Prázdniny nie sú len časom, dovolenky, ale aj časom, kedy musíme zariadiť všetko potrebné pre našich budúcich školákov. Či už ide o prváčika, školáka, či študenta, majme vždy na mysli, že základom detskej izby je detská posteľ, písací stôl so stoličkou a dostatok úložných priestorov. Na našom portáli, ponúkame detské izby pre dievča, detské izby pre chlapca aj neutrálne varianty, ktoré sú ladené do atraktívnych farebných a veselých odtieňov. Ponuka je naozaj veľmi široká.

 

Detské izby pre dievčatá

Ako sme sa už zmienili, pre školáčku je hlavným kritériom, mať v detskej izbe okrem pohodlné postele písací stôl s kvalitnou kancelárskou stoličkou. Deti i doma trávia veľa času nad učením, alebo pri počítači. Preto myslite na ich zdravie! Tak napríklad detská izba pre dievča Tolga, má naozaj nadčasové riešenie interiéru. Holandský výrobca ponúka vždy celkom rozdielne designy, línie nábytku sú veľmi čisté a dizajn je veľmi praktický. Taký detský nábytok nájdete práve aj v kolekcii Tolga, ktorú teraz predstavujeme v spojení odtieňov bielej so sýto ružovú. Páči sa nám praktické riešenie daných dielov, ktoré kladú dôraz na veľkosť úložných priestorov. Detská posteľ s veľkými zásuvkami ponúka rovnako veľmi komfortné vstávanie vďaka vyvýšenej ploche lôžka. Rozmer pre matrac 90x190 cm je dostačujúce pre školáčky aj študentky. Nechýba ani tradičný diel v podobe nočného stolíka, ktorý vás možno prekvapí tiež veľkostí úložného priestoru. A samozrejme pre úplné vybavenie interiéru je tu praktický regál so zásuvkami a šatníková skriňa, ktorá ako vnútorné usporiadanie ponúka šatníkovú tyč. Detský písací stôl je potom úplne postačujúci ako veľkosťou, tak úložnými priestormi pre školáčku.

 

Detské izby pre chlapcov

Typicky chlapčenský dizajn, ponúka napríklad detská izba z masívu a kovu Alex. Takže ak hľadáte pre svoje dieťa originálny nábytok pre zostavenie elegantnéj detskej izby, alebo pre väčšie dieťa študentskej izby, možno vás osloví práve kolekcia Alexa belgického výrobcu. Netradičný je nielen samotný dizajn, ktorý má určite svoj osobitý štýl, ale aj použité materiály pri výrobe jednotlivých dielov. Spojenie čierno moreného dreva ako imitácia kovu s drevom moreným do svetlo hnedého odtieňa. Jedným slovom kolekcia Alex je pre zostavenie detskej izby naozaj na našich stránkach unikátna. Cenovo je nábytok náročnejší, ale jeho mechanická odolnosť, dlhá životnosť a dizajn stojí za zváženie.

 

Detská izba pre súrodencov

Myslíme aj na tých rodičov, ktorí riešia dizajn pre dievča aj chlapca. A preto na našom portáli nájdete práve detské izby v neutrálnych odtieňoch, aby vyhovovali obom deťom. Ideálnym riešením pre vybavenie detskej izby dvoch detí je vždy obstaranie poschodové postele. Úspora miesta vďaka poschodovej posteli je značná. V návrhu detskej izby Gravity od francúzskeho výrobcu, ktorý vám predstavíme, je tiež využité priestoru pod horným lôžkom, kde je umiestnená šatníková skriňa. Dvierka skrine s tematickým polepom mesta New York, vyzerá naozaj originálne. Ďalším dielom nábytku, ktorý kúpite v cene zostavy je rozmerovo veľký písací stôl. Ponúka pracovný priestor pre dve deti, samozrejme keď sa pri stole striedajú. Rohové prevedenie poschodové postele umožňuje umiestnenie skrine pod horným lôžkom a maximálne tak šetrí miesto v interiéri.

 

Dúfame, že sme vás dnešnou ponukou inšpirovali k tomu, aby ste svojim deťom vytvorili príjemný interiér detskej izby, nielen na učenie, ale aj zábave.