Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pre chvíle oddychu je záhradná hojdačka to pravé

V kategórii záhradného nábytku, na nábytku Aldo, vám okrem iného ponúkame aj záhradné hojdacie siete. Dnes vám predstavíme záhradné hojdacie siete, od nášho popredného nemeckého výrobcu. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych prevedení a dizajnov. Pevná látka ponúka nosnosť až 120 kg. Tradičná nemecká kvalita za viac než príjemnú cenu prostredníctvom portálu nábytok Aldo. Po vykonanej práci na záhrade si zaslúžite oddych, ktorý vám záhradné hojdacie sieteurčite zaistí.

 

Hojdacia sieť, spôsob ako odpočívať

 

V kategórii záhradný nábytok nájdete na e-shope nábytok Aldo tiež rad pomocníkov pre odpočinok v horúcich letných mesiacoch. V tradičnej nemeckej kvalite predstavujeme hojdaciu sieť v cene s dreveným závesným mechanizmom. Bezkonkurenčná cena, nosnosť až 120 kg, elegantná voľba pevnej látky. Látku si môžete vybrať aj z ďalších, nemenej zaujímavých prevedení, všetko v samostatnej kategórii hojdacej siete. Jednoduchá údržba, látku možno vyvliecť a vyprať vo vlažnej vode. Nenechávajte sušiť na priamom slnku, aby sa nevytrácela ostrosť farieb. Kvalitné, lacné a komfortné hojdacie siete na Nábytok Aldo.

Hojdacia sieť Alicante 323261

 

Kvalitná hojdacia sieť pre letné mesiace

 

Hojdacie siete sú veľmi obľúbeným spôsobom, ako si na záhrade v letných mesiacoch príjemne v tieni stromu odpočinúť. Veľmi radi pridávame do ponuky produkty, ktoré slúžia práve k vášmu odpočinku. Záhradný nábytok a všetko čo s príjemným letnom období súvisí u nás nájdete v širokom výbere. Navyše keď sa jedná o záhradnú hojdaciu sieť v tradičnej nemeckej kvalite za bezkonkurenčnú cenu, tak budete odpočívať ešte s dobrým pocitom z príjemného nákupu. Látku si môžete vybrať aj z ďalších, nemenej zaujímavých prevedení, všetko v samostatnej kategórii hojdacie siete. Jednoduchá údržba, látku možno vyvliecť a vyprať vo vlažnej vode. Nenechávajte sušiť na priamom slnku, aby sa nevytrácela ostrosť farieb.

 

Hojdacia sieť Alicante 323264

 

Kvalitné, lacné a komfortné hojdacie siete na Nábytok Aldo.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.