Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pre chvíle oddychu je záhradná hojdačka to pravé

Inšpirácia zo sveta, inšpirácia od našich zahraničných dodávateľov, inšpirácia pre vás. A pri záhradnom nábytku je najlepšie sa inšpirovať z krajín, kde slniečko svieti takmer po celý rok a medzi také krajiny určite patrí aj Portugalsko. Vybrali sme pre vás len tie "najlepšie" kúsky, ktoré môžu ozdobiť nielen vašu záhradku, ale napríklad aj terasu, balkón či príjemnú letnú záhradku reštaurácie. Skrátka a dobre, záhradný nábytok, ktorému to pristane všade.

A inšpirácia nie je od nikoho iného, ​​než od portugalského výrobcu, ktorý žije v krajine plnej slniečka takmer po celý rok. Dizajn, ktorý je populárny už niekoľko desaťročí, klasika, ktorá sa nemení a to je veľmi dobre. Minimalistický dizajn v spojení s prírodnými materiálmi dodá vášmu balkónu či záhradke osobitý štýl.

 

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky, alebo španielsky výrobca, ale tiež napríklad zastúpenie portugalského výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo

Spoločnosť Streightex ponúka kvalitný, taktiež veľmi štýlový nábytok s nádychom portugalskej kultúry do všetkých miestností. Výrobca nábytku, ktorý miluje sýte odtiene, výrobca ale nielen nábytku, rovnako aj veľmi elegantných bytových doplnkov.