Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pre vaše bábätká na nábytku Aldo máme naozaj všetko

Nábytok Aldo sa už dlhé roky venuje dizajnu ako takému, nepredávame "len" nábytok, ale nájdete u nás celú radu tiež bytových doplnkov. Vašu domácnosť si tak môžete vybaviť komplexne. Novou kategóriou, ktorú pre vás chystáme sú však detské potreby pre bábätka a to naozaj všetko, na čo si len spomeniete.

Naša spolupráca s belgickým výrobcom značkového nábytku, doplnkov a potrieb pre bábätká začala len pred nedávnom a veríme že bude rovnako úspešná ako s ostatnými výrobcami napríklad z Francúzska, Nemecka, či Holandska. Čo sa chystá a čo je nové?

 

 

Hračky pre bábätká

Ponuka hračiek značky Noukie 's to sú predovšetkým plyšáky, ale nie len tak obyčajné. Plyšáky, z ktorých naozaj prechádza zrak a každý z vás sa bude mať chuť s takým plyšákom pomaznať. V ponuke dokonca nájdete plyšáky v podobe lampičiek. Do kategórií hračiek sme zaradili aj hracie kolotoče nad postieľku so zvieratkami, či inými postavičkami a celá rada ďalších designov. Možno najlepšie napovie naša malá fotogalérie.

 

   

 

Všetky plyšové hračky značky Noukie 's sú veľmi príjemné na dotyk. Sú z veľmi jemného materiálu a príjemných odtieňov. Ich ponuka je veľmi široká a to od najmenších rozmerov až po tie väčšie, kedy už väčšie, batoliace sa bábätka, môžu hračky použiť na sedenie.

 

 

Oblečky pre bábätká, vaky na spanie a ďalšie potřeby

Aj tu je ponuka viac ako unikátná. Predovšetkým samotným dizajnom. Belgická móda pre bábätká je "iná", možno pre slovenský, aj český trh prekvapivá. Základnými odtieňmi pre dupačky, bodíčka sú ružová a modrá, v kombinácii s bielou. Opäť je tu použitý veľmi kvalitný materiál, zdravotne nezávadná 100% bavlna.

 

 

 

Prikrývky, deky, miláčikovia pre bábätká

Ďalšou veľmi dôležitou skupinou výrobkov je samotné vybavenie detskej postieľky. Od prikrývok, po deky, po mantinel okolo postieľky. A samozrejme nechýba ani vreckára na plienky s možnosťou zavesenia na postieľku.

 

 

Dúfame, že naša nová ponuka potrieb pre bábätká, ktoré môžete tiež spojiť tematicky s našou ponukou detských izieb pre bábätká, vás nadchne rovnako veľa ako nás. Detské potreby pre bábätka budeme postupne zaraďovať do našej ponuka v priebehu celého leta.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.