Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prečo by ste mali zaobstarať značkový detský nábytok?

Áno, vysokú kvalitu, ale aj tá sa liší. Najkvalitnejší detský nábytok napospol ponúka predĺženú záruku a to aj na sedem rokov a tiež rad testov, osvedčení a certifikátov. Značkový nábytok to je ale tiež originálny dizajn, ktorý je charakteristickým prvkom týchto kolekcií. Značkový nábytok predovšetkým potom pre deti ponúka buď veľmi moderný, nadčasový dizajn, alebo naopak štýlový rustikálny dizajn. A my sa dnes budeme venovať druhej skupine, nábytok v rustikálnom dizajne pre vybavenie detskej izby a to malých i väčších princezien. Dizajn je prepracovaný do najmenšieho detailu, nechýbajú ani ručne vyrobené motívy.

 

 

Rustikálná detská izba naozaj pre princeznú

Alebo i dve princezné, ak zaobstaráte detskú posteľ s prístelkou alebo v prípade samostatných detských izieb pre dve sestričky dve detské postele. Predstavuje vám kolekciu Rose, ktorá nás úprimne očarila. Veľmi vydarený dizajn je v interiéri až romantický, nad posteľou je umiestnený baldachýn, zaobstarať okrem samostatných dielov nábytku môžete aj bytové doplnky tak, aby s ostatným vybavením detskej izby ladili. A aj táto možnosť zladenia nábytku a bytových doplnkov je doménou značkového nábytku.

 

Dětský pokoj Amori

 

Na fotografii štýlová detská posteľ s prístelkou v podobe šuplíku. Obliečky snehovo bielej farby je vám tiež k dispozícii, rovnako ako napríklad elegantný stolná lampa. Ladenie interiéru do jedného celku je výsadou značkového nábytku a aj keď je nábytok cenovo náročnejšie, vy ušetríte nemalé peniaze za dizajnéra. V podstate tak ako návrhy visíte ich môžete preniesť reálne do vášho existujúceho interiéru detskej izby. No nie je to báječné? A navyše so zárukou až na sedem rokov?

 

V kolekcii Rose ide výrobca ale ešte ďalej a v ponuke máte k dispozícii aj stropné osvetlenie, koberec a dokonca aj papierovú tapetu na stenu, samozrejme veľmi štýlovú. Všetko na seba vzájomne nadväzuje a samozrejme je veľmi štýlové. A aj napriek rustikálny dizajn je tu zachovaná funkčnosť nábytku tak, aby bol detská izba aj praktický. Písacie môžete zaobstarať s nadstavcom, k písaciemu stolu vhodnú tiež detskú stoličku, pre školáčky je vždy k dispozícii regál a pre dospievajúce dievčatá je tu vždy ponuka komody v spojení so zrkadlom, ktoré môžu využiť ako toaletný stolík.

 

Dětská postel s nebesy Amori 

 

Značkový nábytok ponúka skrátka vždy niečo navyše a preto je bohužiaľ drahšie. U písacieho stola na fotografii sú to napríklad členité odkladacie priestory v podobe troch priehradiek pod policou. Detská stolička má veľmi originálny vzor látky a o komode sa zrkadlom sme vám už rozprávali. Ale komoda ešte niečo skrýva. Napríklad horný šuplík je rozdelený na niekoľko maličkých priehradiek, ktoré zvlášť u toaletného stolíka každá slečna využije. Značkový nábytok to je síce veľká investícia, ale aj veľká radosť.