Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prednosti nábytku z masívu

Drevený nábytok z masívu je obľúbený najmä pre svoju krásu a kvalitu. Prednosti dreva pozná asi každý, pretože sa jedná o storočiami preverený tradičný materiál, ktorý dokáže vniesť kúsok kúzla prírody do každého interiéru. Drevo je prírodným ekologickým materiálom, ktorý je zahrňovaný medzi obnoviteľné zdroje. Masívny nábytok sa vyrába priamo z veľkých kusov dreva a jeho štruktúra je teda celistvá. Ak hľadáte zdravotne nezávadný, čisto prírodný a teda aj ekologický výrobok, potom sa v masíve nemôžete pomýliť. Vybaviť dom celodreveným nábytkom je proste optimálne riešenie, ako si nasťahovať zdravie a prírodu domova. Nábytok z masívu je stále obľúbeným nábytkom na Aldu.

 

Rustikálne komody

V ponuke kuchynských zostáv na našom portáli, sme hľadali kredenc, ktorá by vyvolávala podobný dojem ako babičkin kredenc z prvej republiky, a zároveň by Vám priniesla najmodernejší komfort. Nakoniec sme takú kredenc, ktorá by spĺňala naše predstavy, našli u francúzskeho a belgického výrobcu. Táto kredenc z kategórie rustikálneho nábytku patrí do špecifickej skupiny designu. Voskovaný nábytok má, špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá vytvára nádych starého vzhľadu. Zvláštna patina a staromódne úchytky krásne spájajú to, čomu môžeme hovoriť antika. Úchytky sú naozaj originálne a veľmi prepracované. V tomto roku Vám chceme túto skupinu nábytku, či kategóriu ešte obohatiť a to výberom z niekoľkých odtieňov morenia.

 

    

 

Rustikálny jedálenský stôl

Vidiecku atmosféru umocňujú v kuchyni použité prírodné materiály, či už je to napríklad borovica, ktorá sa na našom portáli vyskytuje najčastejšie, alebo iné prírodné materiály. Verte, že ak patríte medzi priaznivcov rustikálneho nábytku a pritom si ešte potrpíte na spoločných večerách so všetkými svojimi najbližšími každý deň po práci a po škole, je veľký rustikálny jedálenský stôl to pravé. Neviete si predstaviť, že by každý jedol niečo iné av inú dobu, ako niekde v nádražnom bufete? Ale k tej správnej rodinnej pohode tiež musíte mať vhodné miesto a nábytok. Takže Vám rozhodne nesmie chýbať poriadny jedálenský stôl, najlepšie drevený, ktorý je pevný, stabilný a veľa toho vydrží.

 

   

 

Rustikálna jedálenská stolička

Pôvodné vyrezávané sedliacke stoličky s vyrezávaným srdcom, ktoré by sa hodili skôr do skanzenu, sú tie tam. V dnešnej dobe ich nahradíme stoličkami rovnako ťažkými, masívnymi, ale menej zdobnými, ktoré lepšie zodpovedajú starosvetskej, a predsa modernej kuchyni. Nepochádzajú z pozostalosti, ako by sa podľa mnohých šrámov mohlo zdať, prešli len veľmi rafinovaným spôsobom patinovania charakteristickým pre väčšinu nábytku pochádzajúceho z nášho portálu. Výber rustikálnych jedálenských stoličiek je na Nábytku Aldo, veľmi široký. Nájdete tu jedálenské rustikálne stoličky rôznych rozmerov, výšky, bez opierok rúk aj s lakťovými opierkami.

 

 

Rustikálna jedálenská lavica

Ďalšia z možností príjemného posedenia pri stole, ponúka lavica. Lavica namiesto stoličiek vytvára v kuchyni priateľskejšiu atmosféru, ľudia majú k sebe bližšie a vytvárajú družnú atmosféru. Lavica je celkom preverený a praktický kus nábytku, ktorý sa v inovovaných podobách objavuje na trhu dlhé roky. Celodrevené lavice z masívu sú vzhľadovo čistejšie, podľa farby dreva a typu vypracovania dodajú našej kuchyni alebo jedálni rustikálny, severský, alebo naopak južný šmrnc. Z noviniek na našom portáli, Vám predstavíme rustikálnu rohovú jedálenskú lavicu, ktorá šetrí toľko potrebné miesto v priestore pri ponuke veľkého počtu miest na sedenie. V našom prípade jedálenská lavica taktiež ponúka úložný priestor.

 

 

Ako sami vidíte, ponuka rustikálneho nábytku, na Nábytku Aldo, je taká široká, že výberom zo samostatných dielov si môžete zariadiť kompletný interiér kuchyne alebo jedálne.