Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Predsieň v elegantnom štýle

Na čo nám vlastne slúži predsieň, vieme všetci, ale zariadiť aj malý interiér predsiene tak, aby slúžil všetkým členom rodiny ak tomu všetkému ešte pôsobil veľmi elegantne je niekedy problém. Hlavným faktorom predsiene je to, aby sa všetci členovia rodiny mali kde prezuť, nechať topánky, odložiť vrchný odev, zavesiť kľúče, alebo tašku. My vám dnes predstavíme predsieňové steny v rustikálnom štýle, od nášho dánskeho výrobcu, ktoré spĺňajú kritériá úložných priestorov a ešte sú navyše veľmi elegantné.

 

Malé interiéry

Navyše predsieňová stena ponúka lacné, ale veľmi efektné riešenie pre vybavenie vašej predsiene. Dizajn, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy, predsieňová stena v rustikálnom prevedení nielen vlastným dizajnom, ale aj spojením materiálu kovu a laminátovej dosky vo vierohodnej imitácii dreva.

 

     

 

K predsieňovej stene môžete tiež zaobstarať celý rad doplnkov v identickom dizajne a odtieňoch. laminátové časti vždy v imitácii tmavého dreva a kovové v čiernom odtieni. Predsieňová stena, ktorú nebude zložité zostaviť.

 

Väčšie interiéry

Ak máte to šťastie a váš interiér predsiene je dostatočne veľký, tak môžete jednu s predsieňových stien, ktoré sme vám predstavili, rozšíriť o ďalší nábytok z kolekcie Halifax. Zostava na poslednej fotografii je len jednou z mnohých možností zariadenia predsiene, pretože patrí do ponuky samostatných dielov nábytku do predsiene a preto sme ju zaradili, môžeme povedať do kategórie luxusného nábytku od dánskeho výrobcu. Dánsky výrobca, takisto predstavuje predsieňové steny v jednom diele a to všetko vždy vo veľmi vysokej kvalite, vďaka použitému materiálu, ktorým je drevo mahagón. Drevo mahagón, v modernom bielom prevedení, je veľmi kvalitná, pretože má vysoký stupeň tvrdosti a teda vyššiu odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

 

 

Majte vždy na mysli, že vstup do domu je veľmi dôležitý, pretože sa jedná o vizitku vášho bývania a vždy vyvolá prvý dojem. Je to vizitka, ktorá vytvára prvý dojem vášho domova na všetky prichádzajúcich hostí.