Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Predsiene od Nábytku Aldo

Predsieň je prvé miesto vo vašej domácnosti, ktorú vidia návštevy, hostia. Mala by preto byť útulná a príjemná. Starý botník, alebo vešiak či celá predsieňová stena zahádzaná kabátmi rozhodne nie je to pravé. Zariaďte si predsieň moderne. Stačí len málo, zaobstarať si predsieňovú stenu od Nábytku Aldo.

 

 

Zaručená kvalita

Nábytok Aldo, pre svojich zákazníkov pripravil široký výber predsieňových stien aj iných doplnkov, ktoré sú špeciálne určené pre vybavenie predsieni. S nábytkom Aldo, sa rozhodne nemusíte báť. Všetky výrobky pochádzajú od preverených výrobcov, sú zaručene kvalitné. Líšia sa od seba veľkosťou, možnosťou úložného priestoru a farbou. Pri ich výbere si dajte pozor najmä na rozmery. Vašu predsieň si najskôr radšej zmerajte a potom vyberajte.

 

Předsíňová stěna Ghost    

 

Predsieňová zostava, je celkom iste predsieňová zostava prezentujúca moderný, minimalistický dizajn bez zbytočností. Francúzsky výrobca kladie dôraz na jednoduchosť, aby bola zachovaná cenová dostupnosť širokému spektru zákazníkov. Predsieň ponúka kvalitné prevedenie aj vďaka použitému materiálu laminátu, ktorá je kvalitnejšia z Francúzska. Do zostavy na fotografii patrí vešiaková stena, zrkadlo a komoda, ktorá môže slúžiť napríklad ako botník.

 

Předsíňová sestava Nestor

 

Jednoduché riešenie predsiene399180 predovšetkým pre malé interiéry, napríklad v panelákovom byte. Francúzsky výrobca vždy dbá na dizajn pri zachovaní cenovej dostupnosti a tiež sa mu to darí. Nielen jeho predsiene patria k najobľúbenejším. Materiálom je aj laminát v spojení svetlého orecha s bielym pololeskom je zase veľmi trendy. Celkový ráz predsiene je veľmi elegantný.

Predsieň v odtieni venge, čiže tmavom prevedení patrí k obľúbeným, rovnako ako odtieň buk. Oba odtiene u tohto jednoduchého typu nájdete. Veľmi praktické riešenie ponúka predsieň tak trochu v retro štýle. Svojimi rozmermi a rozmiestnením vhodná pre malé interiéry napríklad panelákového bytu. Predsieň pochádza z dielní francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka jednoduchý, ale kvalitný dizajn za dostupnú cenu.

 

     

 

Ak zháňate vybavenie vašej predsiene alebo akýkoľvek kus nábytku pre vaše spokojné bývanie, pozrite sa na ponuku Nábytku Aldo, kategóriu predsiene.