Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Predsiene od Nábytku Aldo

Predsieň je prvé miesto vo vašej domácnosti, ktorú vidí vaše návštevy. Mala by preto byť útulná a príjemná. Starý botník alebo vešiak zahádzaný kabáty rozhodne nie je to pravé. Zariaďte si predsieň moderne. Stačí len málo, zaobstarať si predsieňovú stenu od Nábytku Aldo.

 

Zaručená kvalita

 

Nábytok Aldo, pre svojich zákazníkov pripravil široký výber predsieňových stien aj iných doplnkov, ktoré sú špeciálne určené pre vybavenie predsieni. S nábytkom Aldo, sa rozhodne nemusíte báť. Všetky výrobky pochádzajú od preverených výrobcov, sú zaručene kvalitné. Líšia sa od seba veľkosťou, možnosťou úložného priestoru a farbou. Pri ich výbere si dajte pozor najmä na rozmery. Vašu predsieň si najskôr radšej zmerajte a potom vyberajte.

 

Predsieňová stena Madrid 176655

 

Moderná a veľmi praktická predsieňová stena Madrid, od francúzskeho výrobcu je vhodná svojimi rozmermi do menších predsiení. Predsieňová stena je zostavená z dvoch dielov, toľko potrebných práve v predsieni. Šatníková skriňa s policami a botník. Veľmi efektívne je tiež zvolená kombinácia odtieňov, úplne protichodných, biele s tmavo šedou. Dizajn okrem prívlastku "moderný", môžeme ešte označiť ako minimalistický. Presne taký aký potrebujú predsiene v panelákových bytoch.

 

Predsieň 1357

 

Ponuka predsiení francúzskeho výrobcu je určená predovšetkým pre interiéry malých bytov. Predsiene, rovnako ako tá s označením 1357 je jednoduchá, moderná a spĺňa svoj daný účel, teda možnosť zavesenia kabátov a uschovanie topánok. A malá kontrola účesu pred zrkadlom pred odchodom z domu.
Predsieň je vyrobená z MDF dosky vo veľmi módnym spojení odtieňov biela-merano. Prečo biela? Pretože opticky môže zväčšiť malý interiér.

 

Predsieň 2788

Predsieň 2788 v odtieni venge, čiže tmavom prevedení patrí k obľúbeným, rovnako ako odtieň buk. Oba odtiene u tohto jednoduchého typu nájdete. Veľmi praktické riešenie ponúka predsieň z mdf dosky. Svojimi rozmermi a rozmiestnením vhodná pre malé interiéry napríklad panelákového bytu. Predsieň pochádza z dielní francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka jednoduchý, ale kvalitný dizajn za dostupnú cenu. 

Ak zháňate vybavenie vašej predsiene alebo akýkoľvek kus nábytku pre vaše spokojné bývanie, pozrite sa, na ponuku Nábytku Aldo, kategórii predsieňový nábytok.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.