Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Predsiene sú dôležitým miestom

V našej ponuke nábytku do predsiene nájdete ako celé predsieňové zostavy, tak samostatné diely v podobe botníkov, skriniek a zrkadiel. Nábytok do predsiene je prvým, ktorý ktokoľvek vstúpi do obydlia uvidí. Nepodceňujte preto vstup do domu, bytu a snažte sa, aby pri výbere nábytku bola braná na zreteľ nielen forma, dizajn, ale aj praktickosť. A čo Vám v kategórii predsiení môžeme ponúknuť? Predovšetkým rad nábytku, kolekciu od francúzskeho výrobcu.

 

 

 

Predsieňové zostavy a šatne

Vo väčšine prípadov má spústy z nás veľmi malý priestor pre zariadenia predsiene. Preto v našej ponuke nájdete predovšetkým také zostavy, ktoré sú vhodné napríklad do malých předsíněk panelákových bytov. Francúzsky výrobca kladie dôraz na jednoduchosť, ale v modernom dizajne a tiež dostupnú cenu. Predsieňové zostavy tiež pamätajú na praktickosť a každá sa skladá z botníku, vešiaku na kabáty a zrkadlá. Základné nábytok pre zostavu. Materiálom je mdf doska, alebo lamino. Veľmi obľúbené sú predsiene v bielom vysokom lesku, pretože biela môže opticky zväčšiť interiér. V tomto roku prišiel výrobca na trh s nábytkom, ktorý sme jednoducho nazvali šatne. A napriek tomu, že sa jedná o špecifický druh nábytku, ktorý môže byť ako v predsieni, tak v spálni, alebo v mieste, ktoré Vám najviac vyhovuje, zaradili sme tento nábytok práve do tejto kategórie. Tiež slúži v podstate na odkladanie zvrchníkov a oblečenie a nejedná sa šatníková skriňa. Skôr taký organizér.

 

Předsíňová stěna Ghost

 

Šatne sa stali na našich stránkach veľmi obľúbené. Predstavujeme šatne väčšie, menšie a to v najrôznejších odtieňoch. Môžu byť využité v interiéri predsiene pre vešanie kabátov, odkladanie šálov a rukavíc v malých šuplíkoch, alebo tiež kľúčov, pošty ... to všetko ponúka šuplíky, ktorými je šatňa doplnená. Na fotografii môžete vidieť, ako príjemne, ale predovšetkým prakticky, je šatňa využitá v interiéri spálne.

 

Botník - nemusia všetci vidieť, aké máte topánky

 

Botník Jazz    Botník Manchester

 

Áno, botník by mal byť automatickou súčasťou každej domácnosti. Iste nie je ako pre vás, tak pre prípadné návštevy príjemné, že prvé, čo uvidíte sú všemožne rozhádzané topánky po predsieňou. Vstup do domu by mal byť príjemný, nezabúdajte, že predsieň je oknom vášho obydlia a predovšetkým, je to prvý dojem, ktorý si každý odnesie. Botníky patrí k veľmi vyhľadávaným na našom portáli a vybrať si môžete s klasickým otváraním dvierok, alebo, a to je obľúbenejšie forma, s vyklápacím systémom dvierok. U nás si iste nábytok v najrôznejších dizajnoch a odtieňoch, za viac ako príjemné ceny, vyberiete.