Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Predstavujeme detské izby v luxusnom dizajne

Čo si pod týmto pojmom môžete predstaviť? V kategórii luxusné detské izby sa skĺbia spojenie luxusného dizajnu, kvalitných materiálov, precíznosti, nápadov a hravosti, ktorá do modernej detskej izby neodmysliteľne patrí. Tieto luxusné detské izby ponúkame vo variantách pre dievčatá, pre chlapcov, pre študentov i pre bábätká. V tejto kategórii nájdete hlavne originálny detský nábytok od francúzskych výrobcov, ktorí kladú veľký dôraz na harmóniu, kvalitu, zdravotnú nezávadnosť nábytku a sú držiteľmi certifikátov kvality. Detskú izbu môžete zvoliť v originálnych svetlých odtieňoch alebo v tmavých elegantných farbách. Samozrejmosťou je možnosť prikúpenia rôznych dielov a nástavcov, aby sa detská izba mohla prispôsobovať potrebám detí.

 

Detské izby pre bábätká

Ak chcete detskú izbu zariadiť v náročnejšom dizajnu a vysokej kvalite, tak práve ponuka našich luxusných detských izieb pre bábätká je pre vás to pravé. Dominujúcim prvkom v izbe pre bábätko je predovšetkým postieľka. Postieľka musí byť bezpečná a vyrobená z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov. Zvoliť si môžete postieľku s nastaviteľným roštom, s posuvnou bočnicou, či odnímateľnými priečkami. Veľmi dôležité je tiež nezanedbať výber kvalitnéj matrace. Ďalším nevyhnutným kusom nábytku je komoda s prebaľovacím pultom. Dnes sú na trhu už také prebaľovacie pulty, z ktorých môžete neskôr zložiť hornú dosku a môžu vám naďalej slúžiť napríklad ako komoda. Originálnou ponukou na našom portáli je aj výbavička pre bábätko, ktorá zmení ráz detskej izby celkom určite. Táto kategória ponúka všetko, čo s narodením bábätka a jeho prvými krôčikmi súvisí. Od oblečenia pre bábätko, cez hračky, plyšáky, prikrývky, obliečky a deky pre bábätko, dojčenské potreby, hrkálky až po náučné hracie deky pre bábätká. Tiež praktické potreby pre rodičov, predovšetkým potom mamičky, ako sú dojčenské vankúše, alebo vreckáre na plienky, uteráčiky, osušky. Je toho v tejto kategórii pre najmenšie deti hŕbu a v tej najvyššej možnej kvalite, ktorú sme pre vás našli. Všetko od belgického výrobcu značky Noukie's. Dnes vám predstavíme detskú izbu pre bábätko, až do predškolského veku, od francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka kvalitný nábytok s certifikáciou. Vďaka možnosti rozloženia detskej postieľky na klasickú posteľ, sa ponúka riešenie interiéru pre vaše bábätko od narodenia, až do predškolského veku.

 

   

 

Detské izby pre školákov

Plánovaniu detskej izby by sme mali venovať dostatok času, aby sa v nej dieťa dobre cítilo a my tak čo najlepšie využili priestor, ktorý máme k dispozícii. Nábytok-Aldo ponúka multifunkčné izby, ktoré rastú spolu s dieťaťom a dajú sa nádherne prestavovať. Dodávame tiež detské izby v celých zostavách, alebo len časti nábytku pre deti. Deti milujú farby, preto sme okrem kvalitatívnych aspektov v detskej izbe, kládli dôraz tiež na hravosť prevedenie a farebnou atraktivitu. Zo širokého výberu našich komponentov zostavíte dokonalú detskú izbičku, ako napríklad detskú izbu z dielov kolekcie Naturela, tiež od francúzskeho výrobcu. Ak sa vám dizajn a vierohodná imitácia dreva dub páči, kolekcia Naturela má čo ponúknuť. Nábytok je veľmi kvalitný a vďaka imitácii elegantný, ani dospievajúce dieťa sa za izbu nebude hanbiť. Posteľ, ktorú ponúkame teraz možno využiť aj ako pohodlný otoman a zostavenie postele možno i zrkadlovo obrátiť. Úložné priestory sú vďaka vyvýšenému lôžku prekvapivé, zásuvky vysoké a hlboké. Nábytok je tak aj veľmi praktický.

 

 

Detské izby pre študentov

S pribúdajúcim vekom detí sa menia aj nároky a požiadavky na detskú izbu. Z detskej izby sa stáva izba pre študenta, ktorá vyžaduje odlišné zariadenie. Vyberte si z našej širokej ponuky študentských izieb a vytvorte vášmu dieťaťu taký priestor, ktorý bude príjemný a funkčný zároveň. Študentské izby, ktoré ponúkame, kladú dôraz na elegantný dizajn a kvalitu nábytku. Základom každej študentskej izby je dostatočne veľký písací stôl, posteľ, potrebné množstvo úložných priestorov a zodpovedajúce osvetlenie. Zaobstarať môžete kompletné zostavy aj kusový nábytok, vždy za veľmi prijateľné ceny. Nakúpite len to, čo váš študent naozaj potrebuje. Náš nábytok do študentskej izby je prevažne ladený do prírodných farieb, prevláda tón bielej, nechýba však výber z rôznych moderných odtieňov. Je dôležité, aby sa študent vo svojej izbe cítil dobre a mal dosť miesta nielen na štúdium, ale aj na koníčky a odpočinok. Práve takéto študentské izby pre vás máme pripravené a jednou z nich je študentská izba Montana. Francúzsky výrobca, ktorý tento detský nábytok predstavuje vo vysokej kvalite pod značkou Gami a podloženú certifikáty akosti, zdravotnej nezávadnosti a bezpečnosti. Garancia kvality tiež ponúka dlhšiu životnosť nábytku a jeho vyššiu mechanickú odolnosť. Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, preto tiež ako materiál pre výrobu všetkých dielov z kolekcie zvolil mdf dosku, navyše so zakončením abs hrán. Viac o interiéru kolekcie Montana a predovšetkým ich možnostiach napovedia fotografie. Na nich najlepšie získate predstavu aj o precíznym dizajne, takisto prepracovanosti jednotlivých dielov, ktoré môžu ponúkať len kvalitné kolekcie.

 

 

Ako ste sa mohli sami presvedčiť, v kategórii luxusného detského nábytku, sme vám predstavili kolekcie nábytku, ktoré ponúkajú nielen dizajn, ale aj certifikát kvality, bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti. Návrhy dizajnov, ktoré sú svojim dizajnom, ale predovšetkým funkčnosťou originálne, netypické a ktoré vám môžu ponúknuť niečo "navyše".