Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Prehoz na posteľ, sedaciu súpravu Geyik Beige

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00208-2022
  • 280 gr/m²
  • možno prať na 30 °C
  • možné žehlenie
  • rozmer 220x240 cm

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
60,33 €
51,28 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 60,33 €

Parametre produktu

Výška (cm): 240 cm
Šírka (cm): 220 cm
Farba: biela, béžová
Materiál: 100% bavlna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Prehoz z kvalitných materiálov s nórskym vzorom

Krémové odtiene v tónoch bielej a béžovej, spolu s obľúbeným "nórskym" vzorom. Príjemný doplnok do spálne, ako prehoz na posteľ, ale aj do obývacej izby, ako prehoz na sedaciu súpravu. Či už využijete prehoz na čokoľvek, pravdou je, že v identických tónoch na našich stránkach, nájdete celý rad dekorácií a doplnkov a samozrejme aj nábytok

Vyberať môžete osušky a uteráky, podložky nielen do kúpeľne, najrôznejšie sošky, dekorácie na stenu a tak by sme mohli pokračovať. Prehozy sú veľmi praktickou záležitosťou, pristane im to a chráni nábytok pred zašpinením a opotrebovaním. A nábytok je rozhodne finančne náročnejší, než prehoz. Chráňte si svoje veci nádherným prehozom. 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajcovia nábytku a dekorácií sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte