Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Premýšľate o predsieni?

Predsieň je miestnosťou, na ktorú by sme nemali zabúdať. Je to prvý kontakt, ktorý s vašim domovom máte vy, vaši blízki, či návštevy a mala by byť vizitkou toho, čo na všetkých čaká v ďalších miestnostiach. Nepodceňujte vstup do domu. V dnešnom článku vám predstavíme, čo všetko je v dnešnej dobe možné v predsieni vymyslieť, zaobstarať a verte, že je na čo sa pozerať. Dizajn nábytku do predsiene sa neustále mení a vyvíja, dnes už nie je teda problém mať zariadenú veľmi peknú a príjemnú predsieň.

 

Rustikálne predsiene s osobitým kúzlom

Medzi veľmi vyhľadávané stále patrí predsiene z kategórie rustikálneho nábytku. A v tomto roku je ponuka naozaj veľmi pekná, predovšetkým vďaka novému partnerstvu s dánskym výrobcom nábytku z dreva a ratanu, v príjemnom a trendy bielom prevedení. Nemusíme hovoriť, že sa jedná o nábytok veľmi kvalitný, o čom svedčí už samotný fakt, z akého materiálu je vyrobený. Výrobca použil pre výrobu nábytku do predsiene mahagónové drevo, ktoré ponúka vysoký stupeň tvrdosti. Predsieňové steny, ktoré ponúka, potom majú väčšiu odolnosť voči mechanickému poškodeniu a samozrejme dlhšiu životnosť.

 

 

Ale zostaňme na chvíľu pri spomínaných predsieňových stien. Sú nielen krásne a štýlové svojím osobitým kúzlom, ale aj veľmi praktické. Zákazníci dnešnej doby sú nároční, a to je dobre, a za pekné veci, ktoré sú zároveň aj funkčné si radi priplatia. Stena do predsiene na fotografii má všetko potrebné, čo v predsieni potrebujete. Sedák pre starších členov domácnosti pri obúvaní topánok s čalúnením, vešiačiky na zavesenie kabátov, odkladací policu a ratanové koše na topánky, ktoré sú vzdušné. Ponuka samozrejme zahŕňa aj ďalšie diely nábytku do predsiene, ako napríklad zrkadlo súvisiace s komodou v rovnakom dizajne, ale aj veľmi kvalitný nábytok do predsiene z dreva teak.

 

Moderný dizajn do predsiene

Moderný nábytok do predsiene je predovšetkým kolekcia od nášho francúzskeho dodávateľa, výrobca nábytku z mdf dosky. Samozrejme, že oproti prdsienam z kategórie rustikálneho nábytku, je u moderných designov úplne odlišná cena, nižšia. Materiál nie je tak drahý ako masív. Moderná kolekcia predsieni ponúka celé zostavy, ale tiež samostané diely v podobe vešiakov, skriniek a botníkov. Moderný nábytok do predsiene sa vyznačuje predovšetkým praktickosťou a dôraz je kladený v mnohých prípadoch tiež práve na už spomínanú cenu.

 

  Kolekce nábytku Nestor

 

Ponuka je veľmi široká a vďaka flexibilnému výberu jednoduchá na výber. Voliť môžete tiež z niekoľkých odtieňov. Ešte niečím sa v mnohých prípadoch vyznačuje moderný nábytok do predsiene. Je na rozdiel od rustikálnych predsieňou, ktoré v interiéri zaberú vďaka svojej mohutnosti veľa miesta, vhodný práve pre malé interiéry, napríklad penelákové byty.

 

Nábytok do predsiene v industriálnom dizajne

Na našich stránkach nájdete aj nábytok do predsiene od českého výrobcu, aby ste nemali pocit, že preferujeme len výrobcov francúzských, holandských, či dánských. Český výrobca ohýbaného nábytku vám predstaví predovšetkým klasické, štýlové vešiaky, aké si mnohí z vás možno pamätáte z dôb dávno minulých. V ponuke tiež nájdete v posledných mesiacoch veľmi trendy a žiadané vešiaky tzv "nemý sluha". Typ nábytku, o ktorom naozaj môžeme povedať, že zažíva svoj comeback do domácností. Použitým materiálom je laminátová doska a pevný kov v čiernom prevedení.

 

     

 

V ponuke predsieňou, či nábytku do predsiene samostatne, je naozaj z čoho vyberať a nájdete u nás všetky dostupné typy designov. A ak ste šťastlivci, majiteľovi veľké predsiene, za pozretie určite stojí aj ponuka šatníkových skríň, či klasických policových šatní.