Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prepojenie jedálne s obývacou izbou


Pokiaľ disponujete dostatočne veľkým interiérom obývacej izby a máte tú možnosť s prepojením jedálne, potom máme pre Vás veľmi kvalitný a moderný nábytok od nášho popredného francúzskeho výrobcu. Francúzsky výrobca je jednotkou na našom portáli, nielen pre jeho povestnú kvalitu nábytku a dostupnú cenu, ale určite každého osloví originálny, nezameniteľný dizajn, ktorý sa pohráva s moderným dizajnom u všetkého nábytku.

Kolekce nábytku Ness do obývacího pokoje      Kolekce nábytku Ness do jídelny

 

Odtieň grafit je veľmi trendy

Práve kolekcia Ness, ponúka nábytok ako do jedálne, tak do obývačky. Úžasné prepojenie v jedno, je naozaj originálne. Na prvej fotografii, sme Vám predstavili, jedáleň Ness, kde hrá hlavnú rolu jedálenský stôl a moderná komoda aj vitrína Na nasledujúcej fotografii, Vám z tejto kolekcie, ponúkame obývaciu izbu Ness, ktorá s prepojením s jedálňou vytvorí naozaj originálny dizajn interiéru. Môžeme povedať, že obývacia stena, rovnako ako ďalšie diely tejto kolekcie, sú v obľúbenom retro štýle. K stene si môžete nielen priobjednať ďalšie diely, ako napríklad konferenčný stolík, ale dvierka môžete vymeniť za biely odtieň. Dostanete tak úplne inú podobu, ktorú sme označili, predstavili na prvých fotografiách. Odtieň grafit, ktorý výrobca zvolil pre túto kolekciu, pôsobia veľmi elegantne a milovníci tmavších odtieňov si určite prídu na svoje.

 

Nábytek do jídelny a obývacího pokoje Ness white

 

Pastelové a výrazné odtiene sú veľmi originálne

Pokiaľ máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytočne fádny, môžete ho skúsiť rozžiariť napríklad práve touto kolekciou štýlového nábytku. Kolekcia Nova, nábytok v temperamentných odtieňoch a škandinávskych líniách vás rozhodne dostane, predovšetkým až v momente, keď zistíte, ako váš interiér prekukol.

 

Kolekce nábytku Nova v obývacím pokoji Kolekce nábytku Nova v jídelně

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.