Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prepojenie jedálne s obývacou izbou

Dnes, ak to interiér dovoluju, je veľmi moderné a praktické prepojenie interiéru, či už kuchyňe s jedálňou, alebo s obývacou izbou. Preto sa mnoho výrobcov zameriava na výrobu flexibilného nábytku v rovnakom dizajne. Dnes Vám predstavíme niektoré z návrhov, od nášho francúzskeho výrobcu.

 

 

Moderný interiér

Vám ako prvú, ponúkame obývačku Travis v odtieni sivý dub s tmavo šedou pastelovou farbou, kombináciou týchto dvoch protichodných farieb dosiahol výrobca veľmi originálny dizajn. Veľkou výhodou je flexibilný výber nábytku, s ohľadom na rozdielnosť interiéru každej domácnosti je veľmi obľúbenou formou nákupu. Vo svojej kolekcii Ness, ponúka francúzsky výrobca takisto jedáleň Travis. Ak máte to šťastie a interiér Vám dovoľuje prepojenie týchto dvoch izieb, verte, že kombinácia už spomínaných odtieňov vytvára efektnú harmóniu. Každý z dielov nábytku, z tejto kolekcie, aj napriek tomu, že materiálom je laminátová doska, pôsobí práve vďaka moderným líniám veľmi mohutne. Ak patríte k milovníkom netradičného dizajnu, potom kolekcia od španielskeho výrobcu, možno osloví práve Vás.

Kolekce nábytku Ness graphit  Nábytek do jídelny Ness graphite

 

 

Rustikálny interiér

Nie všetci majú radi moderný štýl a dajú prednosť naozaj kvalitnému a originálnemu industriálnemu nábytku, ktorý tiež v dnešnej dobe mení svoju tvár. Ponuku moderného, rustikálneho nábytku, kde inšpiráciou pre dizajn bol francúzsky vidiek, nájdete v kolekcii Arti Blanc. Jednoduché, ničím nezdobené diely masívneho nábytku sú práve typickým pre vidiecky ľud, kde pre dizajn bola určujúca predovšetkým praktickosť. Už z fotografie Vám musí byť zrejmé, že nábytok do obývacej izby, je naozaj veľmi kvalitný a originálny.

 

    

 

Aj táto kolekcia, ponúka flexibilný výber nábytku, teda ak ste majiteľmi interiéru, kedy obývacia izba je prepojená s kuchyňou nadväzujúca tiež na jedáleň, vedzte, že s kolekciou  môžete mať vybavené všetko jedným dizajnom. Kolekcia totiž ponúka tiež diely pre interiér jedálne, ktorú Vám predstavíme nie nasledujúcej fotografii. Zvolený odtieň bielej patiny je v poslednom roku najobľúbenejším odtieňom vo svete bývania a trendov.

 

 

 

 

Či už si zaobstaráte moderný nábytok z laminátovej dosky, ktorá je nenáročná na údržbu, alebo rustikálny nábytok, ktorý sa vyznačuje štýlovým dizajnom a netradičnou povrchovou úpravou, od francúzskeho výrobcu, budete určite nad mieru spokojní.