Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Prestieranie na jedálenský stôl Orenni orange - 4 kusy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00743-2022
  • v cene štyri kusy prestierania
  • materiál, 80% bavlna a 20% polyester
  • rozmer 30x45 cm

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
46,00 €

Parametre produktu

Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 30 cm
Počet balíkov: 1 ks
Farba: bielo-oranžová
Materiál: 100 % polyester, bavlna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Prestieranie na jedálenský stôl áno alebo nie?

Každý dáva prednosť inému spôsobu stolovania, respektíve inak prestretému jedálenskému stolu. Sú odporcovia prestierania, ale aj veľkí zástancovia. Pokiaľ však ste rodina s malými deťmi vieme všetci, že prestieranie je nutnosťou a úspora času s čistením nábytku, v tomto prípade jedálenského stola. Dnešná ponuka látkových prestieraní je navyše už veľmi elegantná a tak v mnohých prípadoch váš jedálenský stôl môžete príjemne doplniť.

Predstavujeme prestieranie pre štyri osoby, kedy v hlavnej úlohe je oranžový odtieň v spojení s krémovou. Z prevažnej časti je materiál bavlna s minimálnym dodatkom polyesteru. Štyri kusy na stredne veľký stôl a možnosť obstarania ďalších radu súvisiacich doplnkov, ktoré nájdete na našich stránkach. Od nábytku do jedálne, po jedálenské servisy, obrusy a nechýbajú ani prestieranie, ktoré si tiež môžete vybrať v celom rade dizajnov a odtieňov.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte