Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Prestieranie na jedálenský stôl Orenni orange simple - 4 kusy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00750-2022
  • v cene štyri kusy prestierania
  • materiál, 80% bavlna a 20% polyester
  • rozmer 30x45 cm

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
46,00 €
36,80 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 46,00 €

Parametre produktu

Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 30 cm
Počet balíkov: 1 ks
Farba: bielo-oranžová
Materiál: 100 % polyester, bavlna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Správna voľba prestierania na jedálenský stôl sa stane aj dekoráciou

Nebude to len doplnok, ktorý je takzvane praktický. Každý dáva prednosť inému spôsobu stolovania, respektíve inak prestretému jedálenskému stolu. Sú odporcovia prestierania, ale aj veľkí zástancovia. Pokiaľ však ste rodina s malými deťmi vieme všetci, že prestieranie je nutnosťou a úspora času s čistením nábytku, v tomto prípade jedálenského stola. Dnešná ponuka látkových prestieraní je navyše už veľmi elegantná a tak v mnohých prípadoch váš jedálenský stôl môžete príjemne doplniť.

Predstavujeme prestieranie pre štyri osoby, kedy v hlavnej úlohe je oranžový odtieň v spojení s krémovou. Z prevažnej časti je materiál bavlna s minimálnym dodatkom polyesteru. Štyri kusy na stredne veľký stôl a možnosť obstarania ďalších radu súvisiacich doplnkov, ktoré nájdete na našich stránkach. Od nábytku do jedálne, po jedálenské servisy, obrusy a nechýbajú ani prestieranie, ktoré si tiež môžete vybrať v celom rade dizajnov a odtieňov.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.


Aldo býva s vami, buďme v kontakte