Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Prestieranie z prírodného materiálu Tradicionalli marine - 6 kusov

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00772-2022
  • materiál, 100% prírodný ľan biely
  • šírka 40 cm, hĺbka 35 cm, v cene šesť kusov
  • pranie na nízku teplotu 30 stupňov
  • nevhodné do sušičky, je možné žehliť na nízku teplotu
  • v identickom dizajne k dispozícii behúň na stôl

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
113,71 €
90,97 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 113,71 €

Parametre produktu

Šírka (cm): 40 cm
Hľbka: 35 cm
Počet balíkov: 1 ks
Farba: bielo-modrá
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Štýlové prestieranie s vôňou mora

Samozrejme myslené s nadsádzkou, ale inšpirácia pre návrh ľanového prestierania je od stredozemného mora. A možno, že aj vy ste sa niekedy na dovolenke, stretli s týmto prestieraním v príjemnej reštaurácii. Prestieranie ako elegantný doplnok, ktorý je možné využiť aj ako klasické obrúsky na klin a pre komfort pri stolovaní až šiestich osôb. Prestieranie len tak ledabolo položené na jedálenskom stole napríklad aj bez využitia, je samo o sebe dekoráciou. Pokiaľ si zakladáte na štýlovom stolovaní, tak určite nie ste milovníci ani obrúskov z papierov, alebo prestieranie z plastu. V ponuke dekorácií a doplnkov do kuchyne na našich stránkach, tak môžete vyberať, aj keď patríte medzi náročných zákazníkov. A napríklad práve sada šiestich kusov prestierania z prírodného ľanu s ozdobnými prvkami po oboch stranách, vás osloví.

V ponuke je vám k dispozícii v identickom dizajne aj veľmi štýlový behúň na stôl. Môžete si tak napríklad spoločne s jedálenským servisom, ale aj jedálenským stolom, stoličkami a ďalším nábytkom, ktorý do jedálne patrí, zostaviť kompletné vybavenie tohto spoločenského interiéru. A my vám zase všetko doručíme našou vlastnou dopravou bez poškodenia.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte