Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prežijú klasické televízne stolíky lcd obrazovky?

Rovnako ako sa menia televízne prijímače, mení sa aj dizajn nábytku. A pre televízne prijímače to platí obzvlášť, pretože s nástupom lcd monitorov malým televíznym stolíkom takmer odzvonilo. Aj keď aj tie stále, ale v menšom meradle, určite v každej ponuke nábytku nájdete. My sa dnes zameriame na televízne steny, ktoré v podstate nahrádzajú naše staré, známe televízne stolíky. A ponuka je rovnako veľká, ako najrôznejších veľkostí, uhlopriečok televíznych monitorov. Navyše výrobcovia veľmi prezieravo s nástupom lcd prijímačov vytvorili namiesto stolíkov môžeme povedať aj steny, ktoré môžu nahradiť klasické obývacie steny. Z čoho je teda možné v ponuke vybavenie do obývacej izby vyberať? 

 

 

Televízna stena na lcd obrazovku v malom interiéri

Ako v každom interiéri aj tu platí, že je potrebné nábytok vyberať tak, aby daný priestor nebol stiesnený, preplnený nábytkom. Preto ako prvé sa zameriame na vybavenie priestorovo malej obývacej izby, kde aj tu chce majiteľ určite mať veľkú obrazovku. Ako to vlastne všetko usporiadať, aby kvôli veľkej obrazovke bola ešte vôbec možnosť umiestnenia ďalšieho nábytku? Určite odporúčame v malom interiéri upustiť od klasickej obývacie steny v jednej priamke a radšej zvoliť striedmú, modernú televíznú stenu ak nej náhodne v miestnosti rozmiestnené segmenty.

 

     

 

Dobrým príkladom televíznych stien vhodných do malých interiérov môžu byť naše ilustračné fotografie. Striedmosť, jednoduchosť línií, dostatočne veľký priestor pre lcd obrazovku a to všetko prepojené v modernom cenovo dostupnom dizajne. Originálne návrhy francúzskeho výrobcu kolekcia Kino a Travis. Na prvej fotografii dokonca nie ste vôbec pre lcd obrazovku ničím limitovaní. Skrinky s možnosťou zavesenia na stenu môžete umiestniť v ľubovoľnej výške a ako ďaleko od seba chcete. Návrh je tak veľmi flexibilný pre každú miestnosť. A možno vás zaujíma, ako také moderné televízne steny môžu vyzerať zasadené do interiéru treba s ďalšími dielmi nábytku? Veľmi príjemne a vzdušne.

 

 

Pravdou je, že televízne steny ako také sa určite viac vynímajú v modernej obývacej izbe. Ak ste milovníkmi treba rustikálneho nábytku, bohužiaľ dizajn ešte nedošiel tak ďaleko, aby toto riešenie pre túto kategóriu bolo možné. Televízne steny v rustikálnom dizajne nenájdete. Ale ponúka sa našťastie možnosť zavesenia lcd obrazovky na stenu a rustikálny nábytok v obývacej izbe môže mať svoje právoplatné miesto. na nábytku Aldo sa vám snažíme už niekoľko rokov prinášať tú najväčšiu možnú ponuku všetkých dostupných designov a určite si každý z vás vyberie. A je úplne jedno, čoho ste milovníkom, ktorého dizajnu. Dokonca aj nábytok v retro štýle má v našej ponuke dosť veľký priestor.