Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prírodné materiály do Vašich bytov

Rustikálny nábytok, dánskeho výrobcu, patrí k veľmi kvalitným, vďaka použitému materiálu dreva mahagón v bielom prevedení. Na našom portáli sa preto snažíme ponuky tohto ojedinelého nábytku stále rozširovať a preto sme pre Vás pripravili niekoľko originálnych kúskov nábytku, ktoré sme zaradili do noviniek o nábytku.

 

Kuchyňa v bielom

Stále častejšie využívame vo svojich interiéroch v domácnosti čisté, biele designy. Inak, tomu nie je pri zariaďovaní kuchýň a jedální, do ktorých na našom portále nájdete rustikálny nábytok v širokom zastúpení. Či už sa jedná o celej zostavy jedální, alebo samostatné diely rustikálneho nábytku, kde výber a konečný výsledok Vášho interiéru je len na Vás. V oblasti rustikálneho nábytku na nábytku Aldo, má zastúpenie ako francúzsky výrobca, tak výrobca dánsky, ktorého novinky Vám dnes predstavíme. Na prvej fotografii predstavujeme rozkladací jedálenský stôl T 766, s možnosťou rozloženia na väčšiu veľkosť, čo je netypické a máloktorý rustikálny stôl takúto možnosť ponúka. Dánsky výrobca, ale vďaka kvalitnému materiálu, z mahagónového dreva a precíznej výrobe, si rozklad pre jedálenský stôl môže dovoliť. K jedálenskému stolu, patrí bezo sporu jedálenské stoličky, bez ktorej jedálenský stôl, nie je stolom. Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme rustikálnu jedálenskú stoličku HC3C, takisto v obľúbenom odtieni snehovo bielej farby, ktorá je hitom poslednej doby. Dánsky výrobca, v prípade rustikálne stoličky, zvolil tiež veľmi kvalitné drevo mahagón, ktoré je stabilné a ponúka vysokú nosnosť, vďaka použitému materiálu.

 

  

 

Originálny kúsok

V našej ponuke nájdete taktiež diely rustikálneho nábytku, ktoré sa hodia pre vybavenie všetkých typov interiérov. Takýmto originálnym kúskom rustikálneho nábytku, je napríklad rustikálna lavica s ratanovými košmi, ktorá sa hodí snáď do všetkých interiéru bytu. Veľkú službu urobí napríklad v predsieni, nielen úložnými priestormi v podobe košov, ale aj pohodlným sedení, napríklad pri obúvaní topánok.

 

 

Taktiež rovnako dobre vynikne v kuchyni, alebo všade tam, kde si potrebujeme len tak oddýchnuť. V cene rustikálnej lavice sú tiež praktické ratanové koše a poduška k pohodlnému sedeniu. Lavica ponúka tiež veľmi vysokú kvalitu, predovšetkým vďaka použitému materiálu, ako sme sa už zmienili a to drevo mahagón. Okrem kvality ponúka aj trendy biely odtieň, toľko populárny v posledných mesiacoch práve pre rustikálny nábytok.

 

 

 

 


V novinkách o nábytku, nájdete ďalšie diely rustikálneho nábytku, dánskeho výrobcu, ktoré sme pre Vás novo na náš portál zaradili. Či už sa jedná o vysoko kvalitné postele, komody, alebo vitríny. Výber necháme len na Vás.