Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prírodný odtieň v kúpeľni

V minulom článku, sme vám predstavili novú kategóriu a to kúpeľňový nábytok. Túto kategóriu sme zaradili na želanie, vás zákazníkov a dôvodom bol aj francúzsky výrobca, ktorý ponúka vysoko kvalitný kúpeľňový nábytok, za bezkonkurenčné ceny. Dnes vám predstavíme, niektoré kúpeľňové zostavy v prírodnej farbe, ktoré sa hodia snáď do všetkých kúpeľní, nech malých, či väčších.

 

Kúpeľňový nábytok Sweety Acacia

 

Predstavujeme nábytok do kúpeľne v príjemnom odtieni akácie, ktorý patrí k veľmi obľúbeným práve pre tento typ interiéru. Vybrať si môžete aj jednotlivé diely, vrátane moderného, celoplošného umývadla. Kúpeľňový nábytok vhodný aj pre hotelové izby, penzióny, či študentské izby na ubytovniach. Výrobca pri návrhu dizajnu kúpeľňového nábytku kládol dôraz na dostatočne veľké úložné priestory, ktoré sú zabezpečené predovšetkým skríňou so zrkadlom doplnenú tromi praktickými zásuvkami. Zrkadlo ponúka praktickú odkladaciu policu. Materiálom je lamino s povrchovou úpravou odolnou voči relatívnej vlhkosti.

 

Kúpeľňový nábytok Sweety Acacia - diely

 

 

Nábytok Erwan

 

Ako ďalší z rady kúpeľňového nábytku v prírodnom prevedení, vám predstavíme nábytok Erwan, ktorý je tiež v prírodnom odtieni, bez vysokého lesku. Svetlý odtieň dubového dreva pôsobí príjemne predovšetkým v tmavých kúpeľniach, pretože svetlý nábytok kúpeľňu opticky zväčší. Moderný dizajn zase vyhovuje malým interiérom, teda zostava pre väčšinu zákazníkov napríklad panelákových bytov. Francúzsky výrobca tiež ponúka umývadlo v cene. V cene kúpeľňového nábytku s umývadlom však nie je batéria.

 

 Kúpeľňový nábytok Acacia I

 

Moderný dizajn a vysoká kvalita, to sú atribúty, na ktoré francúzsky výrobca kladie predovšetkým u kúpeľňového nábytku dôraz, pretože je vystavený náročnému prostrediu. V prípade kúpeľní je to vysoká relatívna vlhkosť.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.