Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prírodný odtieň v kúpeľni

V minulom článku, sme vám predstavili novú kategóriu a to kúpeľňový nábytok. Túto kategóriu sme zaradili na želanie, vás zákazníkov a dôvodom bol aj francúzsky výrobca, ktorý ponúka vysoko kvalitný kúpeľňový nábytok, za bezkonkurenčné ceny. Dnes vám predstavíme, niektoré kúpeľňové zostavy v prírodnej farbe, ktoré sa hodia snáď do všetkých kúpeľní, nech malých, či väčších.

 

Nábytok, ktorý vo vašej kúpeľni ušetrí miesto

Máte málo miesta v kúpeľni? Nádstavec je rozhodne šikovným riešením. Alebo skôr môžeme povedať s regálom a skrinkou. V každom prípade veľmi podarený "kus" nábytku, ktorý je veľmi praktický a vďaka ktorému môžete využiť zbytočne prázdny priestor. A máme na mysli zbytočne prázdny priestor nad toaletou alebo práčkou. Navyše a veríme, že nám dáte za pravdu, jedná sa o kúpeľňový regál veľmi originálny, v trendy av posledných mesiacoch veľmi obľúbenom industriálnom dizajne.

 

 

 

Pekné, praktické a za príjemnú cenu, nie je teda čo riešiť. Na ilustračnej fotografii uvádzame všetky detailné rozmery a tak stačí už len zmerať vašu toaletu, alebo práčku, či je aj pre vás táto šikovná regálka so skrinkou vhodná. A pokiaľ vás netradičný a vďaka kovovej konštrukcii tiež pevný a stabilný regál osloviť, v identickom dizajne si z ponuky na našich stránkach môžete zariadiť celú kúpeľňu. Rozhodne sa stane veľmi originálnym miestom na relaxáciu.

 

Nábytok, ktorý je tiež komfortný

Kúpeľňa je o nábytku, ale aj komfortných doplnkoch, ktorý by opäť mali život v kúpeľni uľahčiť. Odkladací stolík ponúka podperu na tablet, knižku, ale aj veľmi praktický držiak na pohár s vínom či iným lahodným mokom, ale je tu aj plocha na odloženie mydla, uteráka, keď potrebujete otočiť stránku v knihe, aby ste mali suché ruky, skrátka s týmto odkladacím stolíkom budete mať ten najvyšší komfort pri vašom kúpeli.

 

  

 

Nezabudnite ani najrôznejšie praktické vešiaky, háčiky, skrátka body, kde môžete zavesiť vlhký uterák, alebo odložiť župan. regály na zavesenie hrajú v kúpeľni prím a patria na našich stránkach k veľmi obľúbeným. Je to doplnok, ktorý za úplne zanedbateľné náklady zmení a predovšetkým uľahčí váš život v kúpeľni.

 

 

Moderný dizajn a vysoká kvalita, to sú atribúty, na ktoré nemecký výrobca kladie predovšetkým pri kúpeľňovom nábytku dôraz, pretože je vystavený náročnému prostrediu. V prípade kúpeľní je to vysoká relatívna vlhkosť.