Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ratanový nábytok v interiéri i exteriéri

Vážení zákazníci, pretože sa obchodnými partnermi spoločnosti nábytku Aldo, stali výrobcovia z mnohých krajín Európskej únie, ponuku ratanového nábytku sme zrušili. Nie je v našich silách predstavovať tak veľké množstvo nábytku. Na nábytku Aldo nájdete nábytok v spojení s ratanom naozaj v netradičnej podobe. Úplne originálne designy prostredníctvom nášho portálu predstavuje dánsky výrobca značkového nábytku Nova Solo. S tým samozrejme súvisí tá najvyššia možná kvalita, ktorá nie je daná len značkou ako takú, ale aj použitými materiálmi a detailným spracovaním. Značkový nábytok to je tiež nápad. Napospol originálny, jedinečný.

 

Aj deťom doprajte značkový nábytok

Dánsky výrobca je na našich stránkach už známy ponukou nábytku vo vysokej kvalite. Jeho kolekcia patrí k veľmi vyhľadávaným tiež preto, že predstavuje značkový nábytok a značka je vždy zárukou kvality. Rovnako ako vlastný, použitý materiál pre výrobu daných dielov, drevo mahagón v povrchovej úprave snehovo bielym odtieňom.
Drevo mahagónu je kvalitné predovšetkým vďaka vysokému stupňu tvrdosti. To znamená, že diely nábytku sú viac odolné voči mechanickému poškodeniu, majú dlhú životnosť a tiež údržba je veľmi jednoduchá. Nábytok z dreva mahagón spoznáte tiež na hmotnosti, nábytok je naozaj ťažký, mohutný. Ďalšou výhodou dielov nábytku z tohto materiálu je, že nábytok je dodávaný ako celok. Nie je potrebné nič montovať a zložito zostavovať.

Rustikálna detská izba - diely

 

Klasickým príkladom spojenia dreva mahagón s ratanom môže byť tiež vitrína, ktorá patrí k veľmi obľúbeným produktom z tejto ponuky. Vitrína je jedným z mnohých dielov širokej ponuky luxusného rustikálneho nábytku, môžete si tak vlastným výberom zostaviť kompletný interiér. Severský dizajn stojí určite za inšpiráciu a zváženú aj keď je finančne náročnejšie, ale kupujete nábytok vlastne na celý život. V krátkom prehľade nižšie, ale aj na fotografiách, uvádzame niekoľko návrhov interiérov zostavených z rustikálneho nábytku Nova Solo. Pre vašu inšpiráciu a predstavu, ako elegantne miestnosti pôsobí.

 

Za zmienku tiež stojí rustikálny nábytok nášho francúzskeho partnera, ktorý je o poznanie lacnejši a predstavujeme tieto diely v rovnakej kategórii. Farebne je však zameraný viac na prírodné odtiene, alebo odtieň bielej borovice. Netradične je pre francúzsky rustikálny nábytok použité mdf dosky, nejedná sa teda o masív. Ale všetko o vašom výbere a vkusu. V každom prípade, ponuka rustikálneho nábytku je pre jeho milovníkov na našich stránkach naozaj veľká a pestrá.