Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Regál Cadore s boxmi Winny 99200220

Kód: IL0061
Moderné a originálne riešenie nie len pre vybavenie interiéru detskej izby, ponúka nemecký výrobca v podobe regálu s boxmi. Lacné riešenie.
nedostupné
147,87 €

Parametre produktu

Cena: regál so 6 boxy
Farba: bielo-ružová
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: nemecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Regál: 104,5x33x109 cm
Látkový box: 99200220-ružová

Regál Cadore s boxami Winny, praktické a lacné riešenie detskej izby

 

Ak hľadáte lacné riešenie úložných priestorov v detskej izbe, máme pre vás návrh dizajnu od nemeckého výrobcu, ktorý prináša regál v bielom odtieni s ružovými, látkovými boxy Winny. Riešenie je naviac veľmi flexibilné, pretože počet látkových boxov si môžete ľubovoľne zvoliť. Laminátový regál do detskej izby je ľahký na údržbu, povrch umývateľný.Nemecký výrobca kladie dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a maximálne využitie priestoru v interiéri.

 

Regály s látkovými boxy v najrôznejších podobách

 

Ak vás regál v návrhu s ružovými boxy oslovil, nie je to zďaleka všetko, čo sa vám môže od nemeckého výrobcu páčiť. Predstavujeme vám niekoľko jeho najobľúbenejších produktov, vrátane ponuky látkových boxov samostatne.- Látkové boxy Winny v širokom výbere odtieňov
- Regál Cadore samostatne
- Regál Cadore s modrými boxy
- Regál Cadore so zelenými boxy
- Regál Caboto do detskej izby (rozmerovo väčší variant)

 

Interlink
Spoločnosť založená v Nemecku p. Martinom Linkem, ktorá má ale sídlo vo Francúzsku, v prekrásnom meste Seltz. Kvalita výroby daná povestnou precíznosťou a zmyslom pre detail nemeckých výrobcov. Spoločnosť Interlink prináša, prostredníctvom Aldo nábytku kolekcie moderného a štýlového nábytku, ktoré nájdete medzi iným netradične aj v kategórii nábytok z masívu.
Všetky produkty spoločnosti majú certifikáty kvality a atesty pre zdravotnú nezávadnosť.
Nábytok Aldo, sa stal výhradným zástupcom spoločnosti pre krajiny východného bloku a všetko, čo je u výrobcu nové a aktuálne nájdete na našich stránkach. Našich partnerov si vyberáme predovšetkým pre vysokú kvalitu výrobkov a nemecký výrobca k takým bezpochyby patrí.

 

 

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte