Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Regál s led osvetlením Shoesing white

Výrobca: PRS-S
Kód: PRS00101-2023
  • regál v cene s led osvetlením
  • veľké úložné a odkladacie priestory
  • ideálny pre spojenie s písacím stolom Level white
  • francúzsky výrobca nábytku

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
473,48 €
402,45 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 473,48 €

Parametre produktu

Výška (cm): 186 cm
Šírka (cm): 110 cm
Hľbka: 32,8 cm
Hmotnosť: 58 kg
Počet balíkov: 2 ks
Farba: svetlý dub-biela
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Regál s led osvetlením, ideálny do izby detí

A môžeme povedať, že tento regál sa deťom nielen bude vďaka led osvetleniu a vlastnému dizajnu páčiť, ale je naozaj ideálnym variantom, ako riešiť úložné priestory na školské potreby, knihy a ďalšie potrebné pomôcky, ktorých neustále pribúda. Regál z ponuky francúzskeho výrobcu, ktorého produkty predstavujeme exkluzívne na našich stránkach už niekoľko rokov. Regál, ktorý vás môže osloviť aj veľmi praktickým rozvrhnutím úložného priestoru, kedy nechýba ani zatvorená časť. Tá má podobu jedného šuplíka a dvoch skriniek s policami. Led osvetlenie potom večer dodá celej detskej izbe, alebo môžeme povedať aj študentskej izbe, tú zvláštnu atmosféru, ktorú deti skrátka milujú. A ak milí rodičia hľadáte k tomuto regálu v identickom dizajne aj písací stôl, tak je vám samozrejme k dispozícii, ako celý rad ďalších dielov nábytku v obľúbenom spojení odtieňov bielej s imitáciou svetlého dreva dub.

A pokiaľ oslovil vás dospelých, tak samozrejme tento šikovný regál nejde uplatnenie aj vo vašej pracovni. Regál, ktorý vás prekvapí aj možným využitím, ako priestranného botníku. Skrátka dokonalý design, ktorý na našich stránkach francúzsky výrobca ponúka vždy. A aby bolo všetko dokonalé, regál vám doručíme našou vlastnou dopravou bez poškodenia.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie daných výrobcov, a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodových postelí Bibop, ale napríklad aj zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Exkluzívne zastúpenie nie je ľahké získať a ako predajca nábytku sme veľmi radi, že sa týmto zastúpením môžeme pochváliť u viacerých výrobcov. Pre vás ako zákazníkov má exkluzívne zastúpenie navyše to čaro, že interiér vašej detskej izby bude originálny a netradičný. Exkluzívne zastúpenie je aj o krásnych dizajnoch, ktoré vy, zákazníci, potrebujete získať, a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od spoločnosti Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, keď Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý spája moderný dizajn s tradičným remeselným spracovaním, teda s dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Súvisiaci tovar

Skladom Skladom
15%
Detská poschodová posteľ Shelter oak

Detská poschodová posteľ Shelter oak

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
853,38 €
725,37 €
Skladom Skladom
20%
Detská posteľ so zásuvkami pre chlapca Sleep oak

Detská posteľ so zásuvkami pre chlapca Sleep oak

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
535,67 €
428,53 €
Skladom Skladom
30%
Herný počítačový stôl Level white

Herný počítačový stôl Level white

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
426,71 €
298,70 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte