Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Regály ponúkajú nízku cenu a široké využitie

Ak začínate bývať či ste práve založili rodinu, určite musíte s rozpočtom určeným pre vybavenie vašej domácnosti šetriť. Ale dnešná ponuka nábytku to je tiež veľmi dômyselný dizajn, ktorý práve k touto účel môžete využiť. Praktické riešenie vybavenia interiérov za viac než príjemnú cenu. Z ponuky francúzskeho výrobcu vám dnes predstavíme laminátové regály s boxami, ktoré môžete zaobstarať ako samostatne, tak ich môžete zostavovať do ľubovoľných tvarov tak, ako vám pôdorys vašej izby dovolí. Regály môžete umiestniť kamkoľvek, od obývacej izby, jedáleň až po predsieň. Fantáziu a vašim potrebám sa medze nekladú.

 

 

Regály v obývacej izbe

Ako zariadiť obývaciu izbu účelovo tak, aby bolo jeho vybavenie lacné? Regály poslúži napríklad na zostavenie obývacie steny, navyše takto zostavená stena pôsobí netradične a predovšetkým v malom interiéri vzdušne. K daným dielam regálov potom už len stačí zaobstarať konferenčný stolík a sedaciu súpravu a máte postarané. Ale najlepšie je si také riešenie predstaviť na ilustračné fotografiu.

 

     

 

Na prvom návrhu obývacej izby je využité pre zariadenie interiéru menšieho počtu regálov, než na druhej fotografii. Naopak je pridaná komoda. O druhom návrhu sa dá povedať, že v podstate celej vybavenie interiéru je riešené regály. Takýto interiér môžeme označiť za veľmi nadčasový. Regály z kolekcie Cubo v bielo čiernom prevedení môžete vyberať v samostatných dielach a majú najrôznejšie tvary. Od obdĺžnikov až po kaskádovitý tvar. To čo sa nám ale predovšetkým páči je možnosť obstarania boxov, ktoré nie sú ako by mnohí z vás čakali látkové, ale tiež vyrobené z laminátu. Tým samozrejme výrobca navýšil ich kvalitu a nosnosť.

 

Podľa toho, do akého tvaru danej regály zostavíte, získate tiež odkladací priestor. Na prvom návrhu je zostavenie regálu navrhnuté tak, aby ste mali kde umiestniť lcd obrazovku. Veľmi efektné riešenie. Regály môžete samozrejme dopĺňať najrôznejším nábytkom. Ponuka nábytku do obývacej izby v bielom, alebo čiernom prevedení je veľmi široká a tak nebude problém zariadiť celý interiér.

 

 

Regály do jedálne

Ďalšie návrhy predstavujú možné využitie regálov z identické kolekcie tiež pre zariadenie jedálne či jedálenského kúta. Aj tu je riešenie vďaka regálom cenovo viac než dostupné a maximálne praktické. Pokiaľ sa rozhodnete vybaviť váš interiér a nemusí to byť len jedáleň práve regály, potom vždy získate skôr moderný štýl pre váš pokoj.

 

 

Prvý návrh opäť z kolekcie Cubo, ktorá predstavuje regály s laminátovými boxami. Jednotlivé boxy môžete ľubovoľne rozmiestniť podľa vlastného uváženia. Možno tiež zaobstarať len regál, teda bez boxov. Vyberať môžete biele i čierne boxy, odtiene môžete aj rôzne striedať, kombinovať.
 
Na druhej fotografiu pre príklad uvádzame obdobný regál, ale s látkovými boxami, ktorý predstavuje nemecký výrobca. Tieto regály sú tiež veľmi obľúbené a vďaka boxom z látky ešte o niečo lacnejšie. Regály s látkovými boxami majú ešte jednu výhodu a to možnosť výberu zo širokej ponuky odtieňov. A tak je možné, keď zvolíte farebné boxy, vybaviť napríklad aj detskú izbu.

 

     

 

Veríme, že sme vás dnes presvedčili o tom, že aj regál môže mať široké využitie. Nielen v praktickom zmysle slova, ale aj tom finančným. Keby sme to mohli povedať zjednodušene, nebojíme sa použiť príslovie "za málo peňazí veľa muziky". A to je presne to, čo mladé páry, ktoré len začínajú bývať, hľadajú.