Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Retro štýl v podobe konferenčných stolíkov

Máte radi nábytok v retro štýle? V novinkách o nábytku, sme pre tých z Vás, ktorí majú tento štýl radi, zaradili konferenčné stolíky, francúzskeho výrobcu, do obývacích izieb, ojedinelých designov. Dnes Vám predstavíme, niektoré konferenčné stolíky z kolekcie Marine, v mnohých originálnych dizajnoch.

 

Obdĺžnikový stolík

Konferenčný stolík v obdĺžnikovom prevedení dubu s kombináciou bielej, ponúka konferenčný stolík 5826TABA, vo vysokej kvalite a retro štýlu. Horná doska konferenčného stolíka patrí k rozmerovo väčším, odkladacia plocha stolíku ponúka biely odtieň a podstavec zachováva prírodný odtieň dreva dub. Francúzsky výrobca však pre tento konferenčný stolík stavil aj na vysokú kvalitu, ktorá nie je docielená iba prevedením a vlastnou výrobou, ale aj použitými materiálmi. A to spojením mdf dosky a masívu. Drevo je potom použité pre výrobu netypických nôh stolíku.

 

 

 

 

Štvorcový tvar

Na druhej fotografii, Vám predstavíme štvorcový konferenčný stolík 5830TABA, ktorý tiež patrí do kolekcie Marina, ktorá ponúka ďalšie stolíky rovnakého designu, ale v iných tvaroch a rozmeroch. Aj tu, francúzsky výrobca, spojil materiál dreva, masívu s mdf doskou. Netypické je ale tiež spojenie odtieňov, šedej s prírodnou farbou dreva dub, ktoré je doplnené retro dizajnom, ktorý môže vytvoriť vo Vašom interiéri obývacej izby originálny kus nábytku. Svojim tvarom a rozmermi je tento konferenčný stolík praktickým a vhodným doplnením malých interiérov obývacích izieb.

 

 

Okrúhly tvar

V posledných rokoch patrí retro štýl bývania k veľmi populárnym a preto Vám francúzsky výrobca v kolekcii Marina, ponúka rôzne tvary a designy konferenčných stolíkov. Inak tomu nie je ani pri okrúhlom konferenčnom stolíku 5837TABA, ktorý je navyše veľmi kvalitný a to nielen výrobou, ale aj použitými materiálmi. Spája moderný materiál s klasickým drevom, teda mdf dosku s dubovým drevom. Môžeme povedať, že aj šedý odtieň dosky stola a prírodný odtieň dreva dub pôsobia veľmi originálne.

 Ako môžete vidieť na priložených fotografiách, jedná sa naozaj o skvelú ponuku v retro štýle, ktorá ponúka v pomere kvalita a cena za veľmi príjemných podmienok. V kolekcii Stone nájdete ďalšie konferenčné stolíky v retro dizajne, ako napríklad konferenčný stolík 107118 na poslednéj fotografii.