Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Romantická detská izba pre malú aj väčšiu slečnu

Medzi veľmi netradičný a zároveň veľmi elegantný návrh detskej izby pre dievča, môžeme zaradiť rešenie od belgického výrobcu z kolekcie Amori. Dych berúcý dizajn, celý rad možností a samostatné diely detského nábytku s rustikálnymi prvkami. Samozrejme odtieň nábytku biely, takže v kombinácii s ružovými dekoráciami získate interiér, ktorý bude vaša malá či väčšia slečna naozaj milovať. Ale kolekcia detského nábytku to nie je len dizajn, takisto vysoká kvalita i napriek tomu, že nábytok je naozaj veľmi elegantný, štýlový, výrobca nezabudol na jeho praktické využitie.

 

 

V kolekcii nájdete široký výber netradičných detských postelí

V kolekcii Amori predstavuje belgický výrobca hneď niekoľko spôsobov riešení miesta na spanie. V ponuke je veľmi obľúbený dizajn detské postele s nebesami, netradičný dizajn detské postele v podobe otomanu a samozrejme nechýba klasická detská posteľ. Ku všetkým typom postelí môžete kúpiť šuplík, ktorý môžete využiť ako klasický úložný priestor, alebo ako prístelku pre druhú osobu, dieťa. Všetky postele v ponuke kolekcie Amori ponúka priestor na spanie a teda potrebný rozmer pre matrac 90x200 cm. Iba keď budete chcieť využiť šuplík ako prístelky, tu je rozmer pre matrac menšie a to 90x195 cm.

 

   

 

Aj ďalšie diely detského nábytku v kolekcii stojí za zmienku. Určite vašu slečnu osloví písací stôl, ktorá má podobu toaletného stolíka a tiež túto funkciu je možné využiť. Môžete zaobstarať tiež praktický regál, vybrať si možno z dvoch rozmerov šatníkové skrine. Všetok nábytok je v snehovo bielom odtieni a ako sprievodný prvok je tiež vyrezané srdce do dosky nábytku. Na posteli, na šuplíku ako úchytky aj na šatníkovej skrini.

 

 

  

 

 

Návrhy detských izieb zostavené z dielov nábytku kolekcie Amori sú veľmi originálne a romantické. Vďaka širokej ponuke samostatných dielov môžete získať rôzne podoby zostavenie vášho interiéru. Všetko je voľne na výber, záleží len na vás, čo si vyberiete. Slečny sa potom najčastejšie prikláňajú k posteli s nebesami, je to veľmi romantické riešenia. Na kolekciu respektíve dizajnu tejto kolekcie sa nám tiež páči možnosť využitia nábytku od malého dievčatka až po väčšiu slečnu. Stačí len meniť charakter dekorácií. Ďalšou výhodou je možnosť vybavenia detskej izby pre dve slečny aj v malom interiéri, pretože je tu variant šuplíku ako prístelky. A rozmer prístelky je dostatočne veľký na to, aby bola využívaná na každodenné spanie. Flexibilný výber každému z vás na mieru.

 

Povedzme si ešte niečo ku kvalite nábytku. Materiálom pre výrobu nábytku sa stala mdf doska, ktorá je neporovnateľná s laminom. Pre docielenie bieleho odtieňa nie je použité žiadne papierové fólie, ale nábytok je naozaj lakovaný a to vodou riediteľným lakom. Tým je tiež zachovaná zdravotná nezávadnosť nábytku, ktorý je tiež certifikovaný. Cena so zreteľom ku kvalite a designu si myslíme, že je adekvátny.