Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Romantická spálňa v štýle "provence"

Vnímate spálňu ako miestnosť relaxu, odpočinku a príjemne stráveného času? Chcete aby vaša spálňa bola naozaj veľmi príjemná, ale zároveň originálna? Spálňa, ktorú budete mať len vy? Predstavíme vám dnes niekoľko veľmi trendy riešení pre zariadenie práve spálne. Designy, ktoré oslovia ženy, designy, ktoré asi osloví viac muža. A spálne, na ktorých sa zhodnete spolu. Spálne ako kompletné zostavy, alebo samostatné postele a ďalšie tradičné diely nábytku do spálne. Vyberať budete môcť aj z niekoľkých rozmerov manželských postelí. Najviac sa však zameriame na francúzsky štýl známy pod označením "provance", slovenský v preklade provensálsky dizajn.

Spálňa pre náročné ženy

Kolekcia Rose, ktorú vám teraz predstavíme je ako stvorená pre náročné ženy, napríklad podnikajúce, alebo ženy, ktoré dávajú prednosť luxusu. Dizajn prepracovaný do najmenšieho detailu. Veľká posteľ s čalúneným čelom, ktorá môže mať rozmer miesta na spanie, až 180x200 cm môže byť stredobodom celej spálne. A ak tu hovoríme o náročných ženách, ktoré vedia, čo chcú, nesmie chýbať ani toaletný stolík, či veľmi priestranná, svojim usporiadaním členitá šatníková skriňa. Celá kolekcia je naozaj pre náročných zákazníkov, ktorí dávajú prednosť kvalite a originálnemu dizajnu.Výrobca okrem prepracovaného dizajnu nábytku ponúka prostredníctvom fotografií tiež inšpiráciu pre zariadenie interiéru ako takého. Detaily tvoria celok a tak prečo sa nenechať inšpirovať pri zariaďovaní spálne profesionálnymi dizajnérmi. Trebárs dve lucerny, pohodlné kreslo s čalúnením ako má posteľ a ďalšie a ďalšie drobnosti, ktoré ešte len dodajú danej miestnosti tú správnu francúzsku eleganciu. Páči sa nám tiež spojenie ružového odtieňa s modrosivou výmaľbou stien a odtieňom podlahy.

Väčšinou náročný dizajn ide ruka v ruke aj s tou najvyššou možnou kvalitou a u provensálskeho dizajnu to rozhodne platí. Materiál pre výrobu daných dielov je MDF doska v spojení s masívom. Samozrejmosťou je soft systém, teda pomalé dovieranie zásuviek a dvierok. Zrkadlá šatňové skrine sú s príjemným vzorom v bielom odtieni. Svoje dodáva celej spálni tiež čalúnenie na oboch čelách postele. Povrch nábytku nie je hladký, ale môžete na ňom nájsť tradičné reliéfne prvky provensálskeho dizajnu.

 Tak ako vám predstavujeme typický dizajn pre nežné pohlavie, sú aj spálne v rýdzo pánskom prevedení, kde dominuje prevažne spojenie odtieňov hnedej s tmavo modrou. Ľudí, ktorí žijú single, až do zrelého veku neustále pribúda, hranica pre založenie rodiny sa neustále posúva, samozrejme smerom nahor. A tak pribúda tiež dizajnov spální, ktoré sú naozaj zamerané individuálne. Netradičný, originálny dizajn je to, čomu sa aj mimo iných klasických designov venujeme. Na nábytku Aldo si naozaj každý nájde svoje.