Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Romantika francúzskych manželských postelí

Postele na Aldu, to je najrozmanitejšie dizajn a materiál. Postele sa snažíme ponúkať také, aby spĺňali základné podmienky pre ergonómiu bývania. Postele musí byť predovšetkým kvalitné, v nich relaxujeme, spíme a čerpáme energiu na dlhé pracovné dni. Dnes si predstavíme postele do spální, predovšetkým veľmi obľúbené od nášho francúzskeho partnera, ktorý vie, čo je pre spánok potrebné.

 

Kvalita manželskej postele predovšetkým

Ako sme sa už zmienili, náš francúzsky výrobca je naozaj jednotkou v dizajne nábytku. Francúzske postele, sú vysoko kvalitné, luxusné a čo je hlavné, ponúkajú aj tak potrebný úložný priestor, ktorého nie je nikdy dostatok. Ďalším kladom sa vyznačujú odtiene postelí, ktoré výrobca ponúka od bieleho, až po čierny vysoký lesk a neštandardné rozmery postelí. Malú časť postelí tohto francúzskeho výrobcu vám predstavíme na nasledujúcich fotografiách.

 

Manželská postel Toronto

 

Trápia vás malé rozmery miestnosti, ktorú ste určili na vybavenie spálne? Hľadáte riešenie, ktoré by tento malý priestor skutočne využilo na maximum? Odpoveď je jednoduchá, hľadajte určite medzi manželskými posteľami s úložným priestorom, ktoré dnes ponúkajú množstvo rafinovaných a prekvapivých riešení. Kolekcia Toronto od francúzskeho výrobcu ponúka veľmi flexibilné riešenie alebo lepšie povedané výber dielov. Môžete zaobstarať posteľ v základe, bez šuplíkov a nádstavcov, môžete zaobstarať posteľ len s nádstavcami, alebo len so šuplíkmi, môžete danými dielmi vybaviť celú spálňu.

 

Moderný dizajn za dostupnú

Ten nájdete predovšetkým v ponuke nášho španielskeho partnera. A medzi najviac obľúbené sa zaradili postele s úložným priestorom. Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj trendy odtieň, ktorý je toľko žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nadstavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.

 

Manželská postel Lanka graphit     Manželská postel Lanka white

 

K manželskej posteli je možné v identickom dizajne zaobstarať aj ďalší nábytok, pretože nábytok v tomto trendy spojení odtieňov je snáď v najväčšom zastúpení na našich stránkach, alebo je možné tiež posteľ zaobstarať v menšom rozmere miesta na spanie, ale aj úplne odlišnom odtieni. Možností je v kolekcii Lanka celý rad, dokonca tieto unikátne postele zaobstaráte ako riešenie miesta na spanie pre vaše dieťa.

 

Postele s úložným priestorom pre jedného

Pre všetkých z vás, ktorí riešite nedostatok miesta v interiéri vašej izby predstavujeme iba exkluzívne na našich stránkach unikátny dizajn postele. Kvalitný lamelový rošt v kovovom ráme v cene postele je zdvíhací, pre ľahký a rýchly prístup k úložnému priestoru. Ten vás tiež prekvapí veľkosťou, police a šuplík, v podstate úložný priestor nahrádza šatníkovú skriňu, ktorú týmto netreba kupovať. Ideálna odpoveď na riešenie veľmi malého priestoru študentskej izby, alebo spálne v prípade, že máte posteľ iba pre seba. Vzhľadom na rozmer miesta na spanie odporúčame posteľ pre jednu osobu.

 

    

 

Ste oslnení našu kolekciu posteli od francúzskych výrobcov? Ďalšie postele, nielen do spální, nájdete v kategórii detský nábytok, v sekcii detské postele. Aj tu francúzsky výrobca ponúka praktický a jednoduchý dizajn.