Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rozhodne netradičné regály a rozhodne za bezkonkurenčnú cenu

Dnes zariadiť interiér a to akýkoľvek lacno, neznamená nekvalitne, ale skôr rozumne. Stačí si prejsť dnešnú ponuku bytových doplnkov, ktoré mnohokrát môžu nahradiť veľké kusy nábytku za vyššiu cenu. Stačí dôkladne zhodnotiť ponuku samostatných dielov z ktorých možno mnohokrát zostaviť šatníkovú stenu, obývaciu stenu, kanceláriu a ďalšie a ďalšie možnosti. Dnes vám predstavíme ponuku regálov a skriniek od francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka veľmi netradičný dizajn tak trochu s retro prvkami. Ucelená ponuka, ktorá predsa len môže pri vybavovaní v tomto prípade asi najviac obývacej izby, kancelárie, alebo možno tiež spálne, ušetriť nemalú sumičku peňazí. Čo všetko teda možno urobiť pre úsporu financií? Regály, ktoré medzi sebou spolu so skrinkami môžu vytvoriť veľmi zaujímavé vybavenie danej miestnosti.

Bytové doplnky pre vybavenie spálne

Zariadiť spálňu so všetkým tak, aby okrem miesta na spanie zabezpečeného obstaraním postele ste mali k dispozícii aj nejaký ten odkladací, či úložný priestor, je otázka správneho výberu bytových doplnkov. Nemusíte všetko zabezpečiť veľkými kusmi nábytku, ktoré sú drahé. Veľakrát aj taký regál, či nejaká malá skrinka, ktorá sa dizajnom do spálne hodí, môže byť veľmi praktickým prínosom. Dnes vám predstavíme kolekciu francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka v identickom dizajne široký výber samostatných dielov pre všetky typy interiérov. A prečo pre všetkých? Ak sa vám nehodí biela výplň políc, môžete zvoliť čiernou, výplň je variabilná, obojstranná. Regály a skrinky tiež môžu nájsť naozaj uplatnenie jednoducho tam, kde potrebujete. A za zlomok ceny.

Na fotografii uvádzame nočný stolík a vyššiu skrinku. Oba diely nábytku k sebe ladia, ale vy obstaraním skrinky, či povedzme regálu, získate zase o nejaký ten odkladací priestor navyše. Môžete tiež umiestniť na jednu stranu postele klasický nočný stolík a na druhú vyššiu regál, skrinku. Aj nesúmernosť nábytku môže pôsobiť v interiéri harmonicky a navyše veľmi originálne. Dnes sa v bytovom dizajne naozaj fantázii nekladú. Regály z kolekcie Kaa v sebe nesú náznak retro dizajnu a ako sme už uviedli skôr, možno meniť výplň, pozadia skriniek. Buď je možné zvoliť čiernu výplň ako na fotografii, alebo bielu výplň, ktorú uvedieme na nasledujúcich ilustračných fotografiách.

Bytové doplnky pre vybavenie obývacej izby, alebo kancelárie

Najviac sa regály a skrinky uplatní práve vo vyššie zmieňovaných interiéroch. Odkladacieho priestoru naozaj nie je nikdy dosť a všetci vieme, že raz za čas zistíme, že toho miesta je predsa len málo. Niekto to rieši občasným zbavovaním sa nepotrebných vecí, čo osobne pokladám za rozumné, ale niekto sa zasa starých vecí nechce zbaviť, napríklad z dôvodu nejakej spomienky. Potom prichádza na rad buď dokúpenie ďalšieho dielu nábytku, alebo regálu, či bytového doplnku. Ak si však chcete všetko zachovať, predsa len majte na pamäti zlaté pravidlo pri zariaďovaní interiérov, že menej znamená viac. Žiadna miestnosť nesmie byť preplnená nábytkom tak, aby priechodnosť bola ako prekážková dráha. Avšak, ak si ešte len interiér zariaďujete, alebo máte miesto a hľadáte nejaké šikovné, netradičné regály, ste na správnej adrese.
Jednoduchý, elegantný, moderný dizajn a lacný. To je ponuka regálov z kolekcie Kaa s retro prvkami a možnosťou zmeny biele výplne na čiernu. Regál pre umiestnenie televízie, prečo nie? Regál na dekorácie, knižky, či kancelárske potreby? Za nás áno. Materiálom pre výrobu týchto šikovných dielov nábytku sa stala laminátová doska, ktorá je navyše veľmi jednoduchá na údržbu. Ponuka regálov je veľmi široká, dnes je naozaj z čoho vyberať. A dnes možno zariadiť akýkoľvek interiér lacno a pozor, však že kvalitne.