Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rozkladací konferenčný stolík Otawa - dub blonde

Výrobca: Trasman
Kód: TRS028-2018
  • výška 35 cm až 50 cm po zdvihnutí servírovacej plochy
  • materiál laminát až 25 cm
  • povrchová úprava dyha
  • veľký úložný priestor, možnosť ďalších odtieňov

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
243,78 €

Parametre produktu

Výška (cm): 35 cm
Dľžka (cm): 90 cm
Hľbka: 55 cm
Hmotnosť: 27 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: biela, dub blonde
Materiál: laminátová doska 16 a 25 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Do modernej obývacej izby, praktický konferenčný stolík

Kolekcia Ottawa od španielskeho výrobcu ponúka hneď niekoľko farebných kombinácií veľmi praktického konferenčného stolíka. Môžete využiť možnosť nastavenia výšky, keď napríklad chcete pri sledovaní obľúbeného televízneho programu niečo zjesť, môžete tiež využiť jeho nie práve zanedbateľný úložný priestor.

Celkovo je konferenčný stolík v modernom dizajne a tomu zodpovedá aj ponuka odtieňov, v ktorých možno tento praktický doplnok obývacej izby zaobstarať. Konferenčný stolík je veľmi kvalitný už len pre hrúbku materiálu laminátové dosky, ale aj pre jeho povrchovú úpravu, ktorá je vykonaná dyhou a nie nalepením papierové fólie. K stolíku si vyberte z širokej ponuky obývacích stien v identických odtieňoch z ponuky španielskeho výrobcu. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredí predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu je dlhodobá a rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam je zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte