Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rozkladací konferenčný stolík Ottawa

Výrobca: Trasman
Kód: TRS00134-2017
  • výška 35 cm až 50 cm po zdvihnutí servírovacej plochy
  • materiál laminát až 25 cm
  • povrchová úprava dyha
  • veľký úložný priestor, možnosť ďalších odtieňov

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
233,09 €

Parametre produktu

Výška (cm): 35 až 50 cm
Šírka (cm): 90 cm
Hľbka: 55 cm
Hmotnosť: 28,5 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: avola-biela
Materiál: laminátová doska 16 a 25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík Ottawa, úložný priestor a možnosť pohodlného stolovania

Vieme to všetci z radov odborníkov, že jedlu sa máme venovať v kľude, nemáme pri jedle sledovať televíziu a ďalšie a ďalšie odporúčania. Ale koľko z nás radi stolujeme po pracovnom zhone práve pri sledovaní televízie, najčastejšie potom sledovanie večerného spravodajstva? A ak aj vy patríte medzi týchto hriešnikov, ktorí u sledovanie televízie jete, máme pre vás praktický konferenčný stolík. Plochu konferenčného stolíka možno veľmi jednoduchým spôsobom zvýšiť z 35 cm, až na 50 cm.

Stolovanie z pohodlia obývacej izby tak bude pohodlnejšie. Výška 50 cm zodpovedá výške sedu väčšiny sedacích súprav. Konferenčný stolík však ponúka tiež úložný priestor pod plochou, ktorý sa predsa vždy hodí. Kolekcia Ottawa ponúka v identickom dizajne tiež komodu a obývaciu stenu. V kolekcii Ottawa zaobstaráte kompletné vybavenie pre vašu obývaciu izbu. Príjemné odtiene a bezkonkurenčná cena určite poteší. Rovnako ako vysoká kvalita, ktorá je rozhodne ovplyvnená tiež hrúbkou laminátu až 25 mm. Dodanie konferenčného stolíka v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredí predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu je dlhodobá a rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam je zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte