Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rozkladacie postieľky od francúzskeho výrobcu

Nielen ohromujúci dizajn a povestnú kvalitu, ale predovšetkým maximálnu funkčnosť, ponúka v novinkách na našom portále, francúzsky výrobca. Dnes vám predstavíme detské postieľky, ktoré vám ušetrí nielen značnú časť finančných nákladov, ale aj starosti, kam s detskou postieľkou, až jej rozmerom bábätko odrastie. Ako je to možné? Pretože detskú postieľku, neskôr rozložíte na klasickú posteľ!

     

 

Multifunkčnosť detských postieľok je možná

Detská postieľka, musí byť predovšetkým kvalitná a bezpečná! O kvalite detských postieľok, francúzskeho výrobcu, ktoré vám dnes predstavíme, nemusíte mať žiadne pochybnosti, pretože majú akostné značky podložené navyše certifikáty. Za zmienku stojí tiež materiál, ktorým je veľmi kvalitná mdf doska a tiež zakončenia dosiek a to pomocou ABS hrán. Designy detských postieľok, ktoré vám dnes predstavíme, prinášajú nielen riešenie pre bábätká, ale aj rodičia, predovšetkým mamičky, ktoré môžu mať všetko pekne pri ruke. A to všetko ponúka detská postieľka Malin, na prvéj fotografii, ktorá v zloženom stave ponúka tiež odkladacie police, skrinku a prebaľovací pult. Jednoduchou demontážou postieľky potom získate klasickú posteľ a samostatnú komodu, teda nábytok pre školáka aj študenta. Ako originálne môže táto postieľka vyzerať po rozložení, vám najviac napovedia priložené fotografie. Ako sme sa už zmienili, multifunkčné designy vám ušetrí veľa peňazí, ale aj starostí. S detskou postieľkou Oxygene, na druhej fotografii, už tiež nebudete musieť riešiť otázku kam s ňou, až dieťa jej rozmerom odrastie. Žiadne aukcie, známi a iné krkolomné varianty, na ktorých každý z nás v daný moment len stráca. Detské postieľky sa nezbavujte, nepredávajte ju pod cenu. Jednoducho ju len premeňte na detskú izbu. A to so všetkým možným, pretože demontážou postieľky získate klasickú posteľ, nočný stolík, písací stôl a dva regály. 

 

     

 

Niečo málo o výrobcovi

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšiu, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.
Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť