Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rôzne designy francúzskych spální

Spálňa v poslednom období mení svoju tvár, ako ostatný nábytok. Na našom portáli nábytku Aldo, Vám ponúkame spálne v mnohých dizajnoch a farbách. Ponúkame buď spálne ako zostavy, ktoré u nás na Aldu, ponúkajú vždy posteľ, nočný stolík, komodu a šatníkovú skriňu, alebo si môžete spálňu zostaviť sa samostatných dielov, podľa Vášho výberu a možností. Spálňové zostavy na našom e-shope, sú však v konečnom dôsledku cenovo dostupnejšie, ako postupné zostavovanie spálne. Konečná cena však nezahŕňa matrac, ktorú si každý vyberá podľa toho, čo mu pre zdravý spánok vyhovuje.

 

Spálňa Lanka v bielom

Mnoho z nás rieši malé priestory spální, napríklad v panelákovom byte. Dostať do izby pohodlnú posteľ, komodu a tak potrebnú šatníkovú skriňu, ktorá nám ponúka úložné priestory, je mnohokrát nemožné. Málo z nás má k dispozícii úložných priestorov šatňu, ktorá nám umožňuje prehľadné ukladanie odevov. My pre Vás máme jedno netradičné, ale veľmi praktické riešenie, z kolekcie, ktorú Vám na našich stránkach ponúka náš popredný francúzsky výrobca. Kolekcia Lanka je veľmi obsiahla a ponúka samostatné diely a tak konečný dizajn vašej spálne je len na vás. Okrem bielej farby, ktorá sa hodí práve do malých priestorov, ponúka táto kolekcia aj čiernu farbu. Celá spálňa, ktorú vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, je koncipovaná v modernom dizajne. Čo stojí naozaj za povšimnutie, je veľmi praktické umiestnenie nadstavca, ako celé steny za posteľou a navyše šuplíky v manželskej posteli ponúkajú ďalší úložný priestor.

 

    

 

Spálňa v prírodnej farbe

Už sme si zvykli, že francúzsky výrobca príde na trh vždy s nejakým novým zaujímavým dizajnom. Spálňa Most, v prírodnom odtieni akácie, ktorú Vám ponúkneme na ďalšej fotografii, má naozaj ojedinelý design. Zostava na fotografii z kolekcie Most francúzskeho výrobcu, ponúka v spálni snáď najviac úložného priestoru, ktorý na našich stránkach nájdete. Nielen vďaka priestrannej šatníkovej skrini s posuvnými zrkadlovými krídlami, ale aj vďaka šuplíku, umiestnenom pod posteľou. Moderné je tu aj spracovanie úchytiek a druhé čelo za posteľou, na ktorom sú zavesené nočné stolíky. Spálňa, rovnako ako celá kolekcia patrí k veľmi obľúbeným.

 

    

 

Spálňa v čiernom

Ako posledný Vám ponúkame spálňu Aalborg, jej prioritou je rovnako ako u predchádzajúcej spálne množstvo úložných priestorov, ktoré je možné získať vďaka rozmernej šatníkovej skrini s posuvnými krídlami a zrkadlovým priečelím. Vysoko kvalitné pojazdy skrine zaručujú ľahkú manipuláciu. Tmavý odtieň zase tejto spálni dodáva neskutočnú eleganciu. Celkovo je dizajn spálne veľmi elegantný vďaka spojeniu niekoľkých prvkov, ako sú ozdoby na čele postele, ktoré stoja určite za povšimnutie.

 

    

 

Nechajte sa pri zariaďovaní vašej spálne osloviť vysokou francúzskou kvalitou, moderným dizajnom a eleganciou, ktorú tento výrobca ponúka.