Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rôznorodý nábytok z masívu II

Túžite mať doma naozaj štýlový, ale zároveň veľmi praktický nábytok? Moderné veci sú síce krásne, ale rustikálny nábytok má v sebe niečo zvláštne a neobyčajne príťažlivé a kúzelné. Predtým bolo také vybavenie domácností bežné, dnes je to inak. Svoj návrat však rustikálny nábytok oslavuje úplne právom. Nábytok Aldo Vám dnes dokáže, že týmto originálnym nábytkom môžeme podľa dispozície interiéru zariadiť miestnosti od jedálne, pracovne, až po spálňu.

Rustikálna jedáleň

Obstaranie kvalitného nábytku je dôležitou a dlhodobou investíciou pre každú domácnosť. Netýka sa však len financií, veď na zakúpený nábytok sa budete pozerať trebárs aj desiatky ďalších rokov. Rustikálny nábytok Vám bude skvele slúžiť a vytvorí Vám skutočne útulný domov. Ako prvý, Vám predstavíme jedinečný, originálny dizajn, ktorý určite poteší všetkých milovníkov klasického štýlu zariaďovania kuchýň a jedální. Rustikálna jedáleň na fotografiu je iba návrhom, Vy si však môžete vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov rustikálneho nábytku na našich stránkach v niekoľkých farebných variantoch. Jedáleň na fotografii ponúka štýlový kredenc, komoda s policou na zavesenie a jedálenský stôl so stoličkami. Kombinácia dvoch odtieňov, kedy biela hrá prím a je doplnená príjemným odtieňom prírodnej borovice. Výrobca kladie dôraz, čo je zrejmé už z fotografií, na detail v podobe úchytiek, vysokú kvalitu a originalitu designu.

 

 

 

Rustikálna spálňa

Kde inde, než v spálni, by sa mal človek cítiť úplne uvoľnene a nerušene relaxovať? Pre svoju neodolateľnú atmosféru bezpečia a pohody, ktorú očarí každého človeka, je rustikálny nábytok obľúbený predovšetkým v spálňach. Netradičné prevedenie povrchovej úpravy ponúka spálňa, na nasledujúcej fotografii. Tmavé prevedenie wenge, ktoré je navyše upravené tak, aby nábytok pôsobil svojím vekom, dáva tejto spálni práve spomínanú originalitu. Hrany nábytku sú upravené do štýlu staroby, povrchová úprava, ktorá patrí k veľmi vyhľadávaným. Rustikálny nábytok do spálne je vyrobený z borovicového dreva a ošetrený ekologickým lakom v polo-mate. Kvalita rustikálnej spálne je zrejmá už z fotografií, ktoré sme pre Vás pripravili v detailoch. Za zmienku stojí kladenie dôrazu na detail napríklad v podobe mriežok pri šatníkovej skrine, alebo dobových úchytiek. V prípade záujmu o iný odtieň si môžete vybrať z našej ponuky farieb v parametroch výrobkov.

 

Rustikální ložnice Margaux

 

Rustikálna, alebo aj industriálna pracovňa

Rustikálny nábytok je pomerne široký pojem a najčastejšie je tak označovaný nábytok, ktorý je vyrobený z masívu. Využíva sa tradičné spracovanie materiálu s veľkým podielom ručnej práce. Na jeho výrobu sa najčastejšie používa borovica. Vďaka tomuto tvrdému drevu vyniká dlhou životnosťou a často sa tak stretnete s predajom použitého rustikálneho nábytku. Rustikálny nábytok sa používa v štýlových bytoch, vidieckych stavbách, ale často sa s ním stretnete aj v kanceláriách. Predstavuje Vám netradičné poňatie kancelárie zostavené zo samostatných dielov kategórie rustikálny nábytok. Netradične zariadená kancelária môže byť pomocou samostatných dielov nábytku vo veľmi modernom dizajne, ale aj v stále vyhľadávanejšom klasickom štýle. Kancelária na fotografii je jednoduchým návrhom a vy sami si môžete jednotlivé diely vybrať zo širokej ponuky rustikálnych dielov, ktoré na našich stránkach predstavuje. Všetok rustikálny nábytok je vyrobený z borovicového dreva v základnom odtieni svetlo hnedej farby. Povrchová úprava voskovaním. Nábytok teda patrí do ekologických produktov. Môžete si samozrejme tiež vybrať aj z ďalších dostupných odtieňov morenia. Veľmi módnou záležitosťou je wenge a biela. Výrobca kladie dôraz na štýl, kvalitu, ale aj detailné spracovanie napríklad v podobe úchytiek.

 

Psací stoly v industriálním designu  Nádherný odstín dřeva ve spojení s kovem

 

Mnoho ľudí je prekvapených, že rustikálny nábytok nie je zase o toľko drahšie. Niekedy je dokonca lacnejší ako nábytok klasický, ale vždy záleží, s čím cenu porovnávate. Rustikálny nábytok, na nábytku Aldo, je veľmi obľúbenou kategóriou aj vďaka možnosti výroby atypického nábytku, podľa Vašich požiadaviek. Zadajte si svoje vlastné rozmery. Môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný design, ktorý sme schopní vyrobiť.