Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rustikálna komoda CA598

Kód: NS0016-2015
Rustikálna komoda dánskeho výrobcu, ktorá predstavuje kolekciu rustikálneho nábytku v bielom prevedení. Materiál mahagón.
nedostupné
435,60 €

Parametre produktu

Výška (cm): 120 cm
Šírka (cm): 40 cm
Hľbka: 30 cm
Hmotnosť: 21,5 kg
Farba: biela
Materiál: mahagon
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: dánsky
Záruka: 48 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Výnos do poschodia: bez výnosu

Značková rustikálna komoda CA598

 

Prečo rustikálna komoda patrí k cenovo náročným? Pretože patrí do skupiny značkového nábytku Nova Solo, dánsky výrobca ponúka predĺženú záruku až na 4 roky a je vyrobená z dreva mahagón. A to ako možno mnohí z vás vedia, je vďaka vysokému stupňu jeho tvrdosti veľmi kvalitné, ale drahé. Rustikálnu komodu tak máte naozaj v tejto kvalite na celý život. Navyše značkovú.

 

Výrobcu pre zachovanie kvality napríklad pri zásuvkách nepoužíva kovové mechanické pojazdy, ale sú vytvorené drážkami vo vlastnej doske komody. Vďaka povrchu dreva, veľmi hladkému, je manipulácia so zásuvkami veľmi jednoduchá. Hrúbka dreva mahagón, či skôr jeho dosiek je až 4 cm. Snehovo biely odtieň s mosadznými úchytky potom vytvára veľmi príjemný kontrast.

 

Vlastnosti nábytku z dreva mahagón

 

- Drevo mahagónu dosahuje hrúbky od 1,5 po 4 cm
- Drevo je vďaka tvrdosti takmer nezničiteľné
- Takisto zásuvky z dreva, rovnako ako pojazdy (žiadne kovové mechanizmy)
- Odtieň je snehovo biely, úplne kryjúci štruktúru dreva
- Úchytky mosadzné
- Ľahká údržba, povrch umývateľný (hladký)
- Dánsky rustikal ponúka väčšiu eleganciu, než diely z dreva borovice a lamina

 

Ak ste milovníkmi rustikálneho nábytku vo vysokej kvalite, kedy nábytok je naozaj ťažký vďaka masívnemu spracovaniu, môžete si vybrať ďalšie diely v rovnakom dizajne. Všetko z ponuky značkového nábytku dánskeho výrobcu.Medzi najobľúbenejšie sa hneď od začiatku zaradili vitríny, regály, predsieňové steny, ale tiež mnohé z daných, už navrhnutých zostáv. A medzi najpredávanejšie patrí bezpochyby detská izba Nova Solo a spálňa Nova.

 

Dodanie rustikálneho nábytku

 

Veľkou výhodou týchto návrhov je spôsob dodania. V dielach, skompletovaných kusoch, nemusíte teda nič montovať. Nábytok vám jednoducho privezieme už v takej podobe, ako vidíte na fotografiách. V neposlednom rade doprava a výnos. Na nábytku Aldo úplne zadarmo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte