Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rustikálna posteľ BKE 180x200 cm

Kód: BDE-180
Rustikálna posteľ pre tých z vás, ktorí pre spánok potrebujú dostatok priestoru. Kvalitný materiál drevo mahagón, trendy odtieň bielej.
nedostupné
1 025,10 €

Parametre produktu

Výška (cm): 125 cm
Šírka (cm): 184 cm
Dľžka (cm): 212 cm
Priestor na spanie: 180 x 200 cm
Farba: biela
Cena postele: s roštom, bez matraca
Materiál: masív
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: dánsky
Záruka: 48 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Štýl: rustikálny

Rustikálna posteľ BDE001-180

 

Predstavujeme veľmi kvalitnú rustikálnu posteľ od dánskeho výrobcu, pre milovníkov spánku, ktorí potrebujú veľa priestoru. Kvalitu postele predovšetkým predurčuje použitý materiál drevo mahagón, ktoré ponúka aj dlhú životnosť a vysoký stupeň tvrdosti. Výrobca veľmi dobre zvolil tiež odtieň, snehovo bielu farbu, toľko populárnu práve v posledných niekoľkých mesiacoch.

 

Dánsky výrobca značkového nábytku Nova Solo kladie logicky veľký dôraz na kvalitu. Značka musí reprezentovať a vždy ponúknuť rovnakú kvalitu, odtieň a spracovanie. Tiež preto používa pre výrobu nábytku drevo mahagón s vysokým stupňom tvrdosti. Kvalita je daná ale aj spôsobom spracovania. Záruka na dánsky rustikálny nábytok až 4 roky. Dostupné tiež postele v rozmere 160x200 cm a detská posteľ v rozmere 90x200 cm, samozrejme myslené rozmer pre matrac.

 

Kvalitná posteľ pre kvalitný spánok

 

Ak by ste si chceli k posteli zaobstarať ďalšie diely pre vybavenie spálne kompletne, ponuka dánskeho rustikálneho nábytku je veľmi široká. Pre inšpiráciu malá ukážka niekoľkých návrhov spální a dielov vhodných do tohto typu interiéru.- Spálňa Nova
- Spálňa Nova 160
- Spálňa Nova 180 (dostupná tiež posteľ pre matrac 180x200 cm)
- Komody
- Skrine
- Regály
- Nočné stolíky
- Odporúčame matrace českého výrobcu, najpredávanejšia matrac Norka

 

Značkový nábytok je vždy zárukou spokojného nákupu. Bohužiaľ ako už to tak býva, za kvalitu je nutné si priplatiť. Budete ale doma mať nábytok s radom certifikátov, ktorý zachová svoj odtieň a podobu po niekoľko desaťročí.

 

Dodanie nábytku

 

Príjemné práve pre kategórii rustikálneho nábytku je dodanie v dielach, teda presne tak, ako vidíte na fotografii. Stačí len umiestniť na správne miesto, ktoré pre daný diel zvolíte. Jediná posteľ má tri časti, čela, bočnice a rošt, teda nič zložitého. Nábytok vám tiež až domov vynesieme a samozrejme privezieme úplne zadarmo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte