Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálna predsieň, je reprezentatívnym vstupom do domu

Bohužiaľ sa veľmi často vstupný priestor domu, či bytu podceňuje. A pritom práve vstupná časť vášho príbytku, je predsa vašou vizitkou. A navyše, ak predsieň zariadite, získate nie práve zanedbateľné úložné priestory navyše, ktoré možno využiť na usporiadanie obuvi a zvrchníkov. Predsieň môžete zariadiť akokoľvek, aj vďaka dnešnej flexibilné ponuke, kedy vy sami rozhodujete, aké bude usporiadanie nielen predsiene ako také, ale napríklad aj predsieňovej steny. Ponuka sa sústredí ako na kompletné zostavy, ktoré sú dané, tak na ponuku samostatných dielov z ktorých možno usporiadanie predsiene prispôsobiť vášmu priestoru. Dnes sa budeme ale venovať rustikálnemu dizajnu, ktorý je pre vybavenie predsiene troška špecifický.

Zariaďte predsieň rustikálnym nábytkom

Ak chcete, aby vaša predsieň bola naozaj reprezentatívna a hlavne máte pre vybavenie predsiene dostatok priestoru, potom si môžete rustikálny dizajn dovoliť. Nábytok z masívu v typickej, pre rustikálny dizajn mohutnosti, dodá vašej predsieni štýl. Ale práve veľké rozmery nábytku sú trošku nevýhodou, predovšetkým potom, pre malé interiéry. Nábytok neponúka tak dômyselne skryté úložné priestory, ako napríklad moderné dizajny, ale za elegantné prevedenie to rozhodne stojí. Ak máte miesto, takú predsieň, ako napríklad z kolekcie Westerland, ktorú vám predstavujeme na ilustračnej fotografii, si môžete dovoliť.

Predsiene v našom návrhu ponúkajú všetko, čo potrebujete. Nechýba vysoký botník, môže byť aj zrkadlo, malý botník, či malá skrinka na iné potreby a tiež šatníková skriňa. Dôležitým prvkom v každej predsieni, je rozhodne vešiaková stena, ktorá sama o sebe je vhodná aj do malých interiérov. Nezaberá vlastne žiadne miesto. Na fotografiách sú dve rôzne zostavy z identických dielov, len sa líši počet dielov. Vďaka možnosti práve výberu z ponuky dielov, tak môžete prispôsobiť predsieňovú stenu veľkosti priestoru. Môžete podľa veľkosti interiéru predsiene zaobstarať menej, či viac dielov a vy musíte zvážiť, ktoré sú pre vás najdôležitejšie. Nábytok do predsiene v kolekcii Westerland, je vyrobený z dreva borovice. Nemecký výrobca, ako autor dizajnu, zvolil transparentne biely odtieň, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Transparentná biela je potom doplnená hnedým odtieňom, ale len minimálne pre získanie kontrastu.

Luxusné, dizajnové predsiene z dreva mahagón

Dánsky výrobca značkového nábytku z dreva mahagón, predstavuje najviac elegantné predsiene, ktoré majú netradičný dizajn, ale aj tu sú zachované rustikálne prvky. Ponuka sa opäť týka, ako samostatných dielov, kedy len vy rozhodujete o tom, ako vaša predsieň bude vyzerať a z ktorých dielov sa bude skladať. Potom je tu ešte ponuka veľmi štýlových predsieňových stien, ako celkov. Drevo mahagón je veľmi kvalitné, ponúka vysoký stupeň tvrdosti a vďaka tomu vysokú osolnost voči mechanickému poškodeniu. Bohužiaľ, je však finančne náročné. Drevo mahagón vám ale bude bez väčšej ujmy slúžiť rad desiatok rokov. 

Predstavujeme predsieňové steny ako celok, ktoré sú zostavené z vešiakové časti, botníku, police a priestoru na sedenie. Aj napriek tomu, že sa jedná o rustikálny dizajn, takú predsieňovú stenu si môžete dovoliť aj do malého priestoru. Všetko je vyriešené na jednej stene, nezaberie vám tak príliš miesta. Snehovo biely odtieň navyše opticky zväčšuje malé interiéry. Ponuka elegantného nábytku do predsiene, ktorý by naozaj váš vstupný priestor reprezentoval, je rozhodne veľmi zaujímavá a je z čoho vyberať.