Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rustikálna predsieňová stena CA581

Kód: NS0034-2015
Veľmi elegantný vstup do domu vám môže ponúknuť predsieň v rustikálnom dizajne dánskeho výrobcu. Drevo mahagón v bielom prevedení.
nedostupné
998,88 €

Parametre produktu

Výška (cm): 190 cm
Šírka (cm): 100 cm
Hľbka: 40 cm
Hmotnosť: 46,4 kg
Farba: biela
Materiál: mahagon
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: dánsky
Záruka: 48 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Výnos do poschodia: bez výnosu

Rustikálna predsieňová stena CA581

 

Veľkú radosť urobí mnohým zákazníkom, zaradenie rustikálne predsiene do ponuky na našom portále, ktorí štýlový nábytok majú radi. Predsiene nie sú častým druhom nábytku v tejto kategórii, preto sme jej doplnenie a to vďaka dánskemu výrobcovi, veľmi uvítali. Navyše dizajn je podľa nášho názoru veľmi efektný a praktický. Ponúka všetko, čo by ste v predsieni mali, mohli mať.

 

Dánsky výrobca značkového nábytku Nova Solo samozrejme kladie enormný dôraz na kvalitu. Tú zabezpečil nielen vlastnou, precíznou výrobou, ale aj materiálom dreva mahagón. Drevo s vysokým stupňom tvrdosti v pozitívnom slova zmysle ovplyvňuje kvalitu nábytku. Predsieňová stena môže vďaka materiálu ponúknuť vyššiu mechanickú odolnosť a dlhú životnosť.

 

Vstup do domu je vizitkou

 

Prvé, s čím sa každý z návštevníkov vášho obydlia stretne, je predsieň. Mala by teda byť dostatočne reprezentatívna a príjemná. Predsieň by celkom určite nemala byť skladiskom kabátov a obuvi. K tomu, aby ste v predsieni udržali lad a poriadok, potom môžete využiť mnoho druhov nábytku. Ak zvolíte predsieňovú stenu, potom získate hneď niekoľko vecí v jednom. Predsieňová stena vešiak na kabáty, dve zásuvky ako úložný priestor, odkladací policu v hornej časti a pohodlný sedák s poduškou. A ak ste majiteľmi veľkej predsiene, alebo vás je v domácnosti viac, máme pre vás ďalšie nápady, ako predsieňovú stenu vhodne doplniť.

 

- Rustikálna polica D 160
- Rustikálna polica D 161
- Rustikálna komoda a zrkadlo do predsiene
- Rustikálna lavica BDEDánsky výrobca ponúka ďalšie samostatné diely nábytku z dreva mahagón v bielom prevedení a to do všetkých typov interiérov, od detskej izby až po spálňu. Kvalitný, značkový nábytok je cenovo náročný, ale získate celkom určite nábytok, ktorý smelo môžete odovzdávať z generácie na generáciu.

 

Dodanie nábytku k vám domov

 

- V jednom diele (nemusíte vôbec nič zostavovať)
- Výnos a doprava úplne zdarma

Aldo býva s vami, buďme v kontakte