Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálne kuchyne na Aldu

Rustikálny nábytok je špecifická kategória nábytku, ktorá sa vyznačuje štýlovým dizajnom a netradičnou povrchovou úpravou. Rustikálny nábytok je na nábytku Aldo veľmi obľúbenou kategóriou aj vďaka možnosti výroby atypického nábytku, podľa vašich požiadaviek. Zadajte si svoje vlastné rozmery a môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný design, ktorý sme schopní vyrobiť. Dnes vám predstavíme rustikálnu jedáleň, alebo ak chcete kuchyňu z dreva borovice v bielej patine.

 

Sedliacky štýl vo vašej jedálni, kuchyni

Pre mnoho z nás je kuchyňa hlavnou miestnosťou v interiéri. V kuchyni sa varí, čo obvykle zamestnáva jedného člena rodiny, v kuchyni sa potom aj jej a pri jedálenskom stole často prebieha aj značná časť spoločenského života domácnosti. A pre niekoho je toto všetko neodmysliteľne späté s rustikálnym štýlom, so štýlom sedliackym a ak chcete, potom tradičným či konzervatívnym. Dopyt po klasickom, sedliackom nábytku je v Česku pomerne značný a zodpovedá tomu aj relatívne široká ponuka predajcov a výrobcov, ktorí sa orientujú iba a len na rustikálny nábytok.

 

 

Platí to aj v prípade rustikálneho či čisto kuchynského vybavenia. Rustikálna jedáleň, ktorú vám dnes predstavíme má jedinečný, originálny dezign, ktorý určite poteší všetkých milovníkov klasického štýlu zariaďovania kuchýň a jedální. Jedáleň na fotografii ponúka štýlový kredenc, komodu s policou na zavesenie a jedálenský stôl so stoličkami. Kombinácia dvoch odtieňov, kedy biela hrá prím a je doplnená príjemným odtieňom prírodnej borovice. Výrobca kladie dôraz, čo je zrejmé už z fotografií, na detail v podobe úchytiek, vysokú kvalitu a originalitu designu. Jedáleň na fotografii je iba návrhom, vy si však môžete vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov rustikálneho nábytku na našich stránkach v niekoľkých farebných variantoch.

 

   

 

Záverom

Rustikálny nábytok, rovnako ako rustikálne jedálne majú úplne nepopierateľne romantického ducha a sú schopné vytvoriť takú atmosféru, bez ktorej si mnohí užívatelia jednoducho príjemné bývanie nevedia ani predstaviť. Atmosféra vidieka a sedliacky štýl sú zdrojom pokoja a môžu tak stáť v kontraste s dnešným hektickým svetom. Možno práve preto sú tak vyhľadávané.