Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny detský nábytok pre bábätko i školáčku

V nedávnom článku sme vás zoznámili s novým trendom tohto roka a to detským nábytkom vo veľmi štýlovom, rustikálnom dizajne. Dnes vám predstavíme ďalšiu z radu nových kolekcií tohto netradičného dizajnu z kategórie značkového nábytku s predĺženou zárukou až na sedem rokov. Detský nábytok značky New Joy je v tej najvyššej možnej kvalite, ktorú sme pre vás našli. Značkový nábytok to nie je len rustikálny dizajn, ale aj dizajn starostlivo prepracovaný de najmenšieho detailu. Dnešný článok vám predstaví, ako možno veľmi romanticky, štýlovo vybaviť interiér detskej izby dievčatá a nielen školáčky, ale aj bábätka. Kolekcia, s ktorou vaše dievčatko môže vyrastať od narodenia.

 

 

Detská izba pre bábätko dievčatko

Ako možno s detským nábytkom vyrastať v podstate od narodenia až po dospelosť vám predstavíme prostredníctvom kolekcie Bella. Začnime teda zostavou detskej izby pre bábätko, ktorá je naozaj originálna a už na prvý pohľad je zrejmé, že interiér vybavený týmto nábytkom je pre bábätko dievčatko. Elegantné, romantické až nežné vybavenie interiéru nenechá chladným snáď nikoho. Štýlový dizajn s rustikálnymi prvkami dodáva celému interiéru originalitu. Vďaka vysokej kvalite je tiež vaše bábätko v bezpečí. Náter je ekologický, hrany zaguľatené a detský nábytok spĺňa všetky normy EÚ. Ale značka to je tiež dômyselný dizajn, ktorý môžete a využijete na maximum. Počiatočná vyššia investícia sa vám tak mnohonásobne časom vráti. Trebárs už len tým, že detská postieľka nie je určená len pre spanie do troch rokov veku dieťaťa, ale vďaka jej možnému rozloženiu ju môžete využívať v podstate do doby, než ide vaše dievčatko na strednú školu. Teda do štrnástich, pätnástich rokov.

 

Dětský pokoj pro miminko Sacha

 

V zloženom stave ponúka postieľka rozmer miesta na spanie 80x130 cm, teda dostačujúce rozmer pre bábätko. A v čase, keď už tento rozmer samozrejme nestačí, rozložíte postieľku na klasickú detskú posteľ s rozmerom miesta na spanie 80x180 cm. Ale to nie je všetko. Praktická je aj malá komoda, ktorá u zložené postieľky slúži ako prebaľovací pult s praktickými úložnými priestormi. Máme tak všetko po ruke a po rozložení postieľky na posteľ získate klasickú komodu, ktorú dieťa bezpochyby aj využije. Výhodou tohto rozloženie je aj to, že ak už pred narodením bábätka vybavíte izbu ďalšími dielmi nábytku ako je potrebné šatníková skriňa, police či rozmerovo väčšie komoda, úplne môžete vypustiť z hlavy zariaďovaní detskej izby pre školáčku. Do izby stačí len kúpiť v identickom dizajne z rovnomennej kolekcie detský písací stôl či prípadne ešte regál na učebnice a máte postarané. Pred nerozením dievčatká vlastne zaobstaráte nábytok, ktorý využijete až do jej dospelosti. A nábytok vám naozaj bude slúžiť tak dlho už len vzhľadom na jeho vysokú kvalitu a sedemročnú záruku.

 

 

Detská izba pre dievčatko školáčku, dospievajúci dievča

Ak ste sa rozhodli využiť možnosť rozloženia postieľky na posteľ, tak ako sme už spomenuli, stačí len zaobstarať písací stôl prípadne nejaké ďalšie doplnky a dekorácie, ktorá má vaše už skoro slečna rada. Detská izba v rustikálnom dizajne má nesporne tiež svoje osobné kúzlo, ktoré sa najmä pre dospievajúce dievča do interiéru hodí. Ako sa môže detská izba od narodenia vašej dievčatká až po jej dospelosť meniť a vyvíjať najlepšie posúdite na ilustračných fotografiách našich návrhov interiérov. Najprv je to zostava detskej izby pre bábätko a potom zostava detskej izby pre školáčku.

 

Dětská postýlka Sacha po rozložení

 

Z izby pre bábätko ak zariadite hneď ako celok, môžete využiť všetko aj v dospelosti. Šatníková skriňa, veľká zásuvková komoda, police na zavesenie a postieľku rozložíte. Na druhom návrhu je iba pridám písací stôl, čalúnená elegantné stoličky a regál na knižky a učebnice, ale ten samozrejme zhotovovať nemusíte. Je tu ešte ponuka nočného stolíka, ale ak využijete možnosť rozloženia postieľky ktorej súčasťou je aj malá komoda pôvodne slúžiace na prebaľovanie bábätka, je nočný stolík zbytočné zhotovovať. Druhý návrh zostavy detskej izby pre školáčku môžete zaobstarať samozrejme tak ako je aj v neskoršom veku, keď už vaše dievčatko bábätko nie je a vy jednoducho hľadáte nové vybavenie interiéru pre školáčku. V kolekcii môžete kúpiť aj túto klasickú detskú posteľ z fotografie, ktorá nevznikla rozložením postieľky, ale zaobstaráte ju už od počiatku ako posteľ. Rozmer miesta na spanie je 90x200 cm, ale ak je vaše dievčatko už väčšie slečna je v kolekcii možnosť obstarania postele aj s rozmerom miesta na spanie 120x200 cm. Čo určite už pre väčšiu slečnu doporučujeme, máte postarané až do jej dospelosti a vyhnete sa tak vybavovanie študentskej izby. Nebude dôvod, keď je posteľ dostatočne veľká.

 

Dětský pokoj Sacha, Francie

 

Značkový nábytok to je vyššia počiatočná investícia, ktorá sa vám ale vďaka dômyselnému dizajnu mnohonásobne vráti. Navyše pre svoje dievčatko získate naozaj originálny dizajn. A značkový detský nábytok to je vždy aj niečo naviac a v tomto prípade sú to doplnky. V kolekcii Bella môžete zaobstarať detské obliečky, stropné osvetlenie, stolnú lampu, dokonca aj koberec, ktorý vidíte na našich návrhoch.