Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny detský nábytok z dreva mahagón

Ak ste milovníkmi naozaj kvalitného, dizajnového nábytku a kladiete dôraz na všetko detailné spracovanie, ale aj materiál, možno vás zaujme ponuka dánskeho výrobcu. Ten pre tento rok ako prvý predstavuje nové kolekcie, ktoré (aj keď ponuku z Dánska už poznáme) predbehli všetky naše očakávania. Dnes vám chceme predstaviť zostavy, či samostatné diely nábytku, ktoré nás oslovili najviac. A začnime u detí.

 

 

Tiež detský nábytok môže byť rustikálny

Možno mnohých z vás prekvapíme, že o rustikálnom nábytku hovoríme v spojitosti s detským nábytkom. Ale posledných niekoľko rokov sa práve tradičný, štýlový dizajn dostáva do popredia záujmov a častou voľbou pri zariaďovaní interiérov detských izieb. A ak ste sa s takými návrhmi ešte nestretli a poznáte iba moderné detské izby, či izby pre deti z masívu, možno budete milo prekvapení. Ale najlepšie je samozrejme uviesť niekoľko príkladov.

 

    

 

Pravdou je, že detská izba v návrhu ako na fotografii je dych berúca. Aspoň tak to cítime my na Aldo nábytku. Ale detský nábytok dánskeho výrobcu je predovšetkým o vysokej kvalite, ktorá je daná materiálom, ale tiež veľmi precíznym spracovaním. To musí byť dodržané, pretože kolekcie dánskeho výrobcu sú značkovým nábytkom. Na každom samostatnom diele vždy nájdete malý kovový pliešok, ktorý vlastne nábytok "značkuje". Na označenie značky nájdete názov "Nova Solo" a taká malá značka, skoro bezvýznamná má však v pozadí rad certifikátov a testov kvality, zdravotnej nezávadnosti. Áno, značkový nábytok je istota spokojného nákupu, kedy viete, že nábytok, ktorý zaobstaráte naozaj máte na celý život. Je však samozrejme cenovo náročnejšie, preto kolekcie dánskeho výrobcu zaraďujeme do kategórie luxusným a dizajnových detských izieb.

 

 

Na našich stránkach nájdete od dánskeho výrobcu značkového nábytku Nova Solo aj kolekcie do ďalších interiérov. Od spálne až po kuchyňu. Nápady sú tiež praktické, s ohľadom na požiadavky dnešných zákazníkov. Rustikálny nábytok ako plne funkčný dizajn prispôsobený dnešnej dobe, moderného bývania. V neposlednom rade, čokoľvek si z ponuky rustikálneho nábytku vyberiete, vám privezieme ako celé diely. Nie je teda potrebné nič zložito zostavovať, montovať. O tom je tiež značkový nábytok. Doprava zadarmo už niekoľko rokov, u nás platíte naozaj "len" za nábytok.