Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny nábytok krásna klasika

Ak máte priestranný interiér a milujete starožitný nábytok, tak na našom portáli nájdete to pravé. Nemusíte zháňať drahé kúsky starožitného nábytku, stačí si na našom e-shope vybrať kategóriu rustikálneho nábytku a verte, že budete nadmieru spokojní. Či už si zaobstaráte jeden originálny kus, či celú zostavu rustikálneho nábytku, oceníte remeselnú prácu našich francúzskych a dánskych výrobcov tohto nábytku. A čo je najviac podstatné, je fakt, že rustikálny nábytok nevyjde nikdy z módy a dedi sa s generácie nie generáciu.

 

  

 

 

Starostlivosť o nábytok

Aby nám rustikálny nábytok slúžil dlhé roky, musíme sa o neho starať s láskou a starostlivosťou o neho. Rustikálnemu nábytku sa najlepšie darí doma, pri bežnom každodennom užívaní. Aby Vám rustikálny nábytok zostal ozdobou na dlhú dobu, musíte rešpektovať klimatické podmienky a častejšie a krátko vetrať. Najčastejšou chybou, majiteľov tohto nábytku, sú mokrá kolieska od šálok kávy a čaju, alebo preliatych kvetín. Rustikálny nábytok ošetrujte pokiaľ možno suchou handrou, pre oživenie môžete čas od času použiť napríklad emulziu zo včelieho vosku.

 

Ložnice Maragaux grey     Ložnice Margaux white

 

Rustikál v rôznych farbách

Dnešný výrobcovia rustikálneho nábytku sa nezameriavajú len na klasickú farbu nábytku, ale tento nábytok nájdete od prírodných farieb, až po čiernu, alebo bielu. Rovnako design sa mení od starožitného vzhľadu, až po moderné spracovanie. Dánsky výrobca ponúka na našich stránkach veľmi kvalitný nábytok, ktorý je vyrobený z dreva mahagón, v modernom bielom odtieni. Drevo mahagón ponúka vysoký stupeň tvrdosti, s čím súvisí odolnosť nábytku voči mechanickému poškodeniu. Dánsky výrobca je vo svete dizajnu špička, s dlhoročnou tradíciou. Rustikálny nábytok, či už do jedálne, spálne, obývačky, či predsiene z Dánska, to je záruka kvality a zachovanie pôvodného vzhľadu na niekoľko desaťročí.

 

 

 

Rustikálny nábytok na nábytku Aldo, sme rozdelili do viacerých kategórií, pre Váš lepší prehľad. Všetky kategórie však majú spoločný štýl, prírodný materiál pre výrobu, či už borovicové, alebo dubové drevo. Povrchová úprava je prevedená prírodnými voskami, alebo aj zdravotne nezávadnými laky.