Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny nábytok nemusí byť "len" z dreva

Väčšina z nás je asi zvyknutá alebo má v podvedomí, že rustikálny nábytok sa automaticky rovná nábytok z masívu. Či už z akéhokoľvek dreva. Preto si možno väčšina z nás myslí, že rustikálny nábytok je automaticky príliš drahý. Ale opak je pravdou. Výrobcovia dnes prichádzajú s ponukou rustikálneho nábytku napríklad vyrobeného z laminátu, alebo mdf dosky. Kolekcie rustikálneho nábytku sú tak dnes dostupné všetkým a len na portáli Nábytok Aldo ich je k dispozícii celý rad. Najčastejšie potom vyberáme rustikálny nábytok do jedálne, alebo do spálne. Čo vám môžeme ponúknuť, možno aj odporučiť u nás?

 

 

Cenovo dostupný rustikálny nábytok do spálne

Zariadiť spálňu v rustikálnom dizajne je skôr snom každej ženy, než mužov. Často tiež predstavujeme rustikálnu spálňu kedy lôžko je určené pre jednu osobu. Ponúka sa tak riešenie interiéru spálne pre ženy žijúce single a venujúci sa kariére, alebo aj ako vybavenie interiéru študentskej izby mladé dievčatá. Ako príklad by sme vám radi uviedli spálni z kolekcie Marion v odtieni bielej borovice, samozrejme v imitácii, keďže výrobným materiálom sa stala cenovo dostupná laminátová doska. Aj tu máte možnosť na výber z dvoch rozmerov postele, pre jednu osobu o veľkosti miesta na spanie 140x190 cm a ak predsa len presvedčíte partnera na vybavenie spálne v romantickom dizajne, tak je tu posteľ pre matrac 160x200 cm. Spálne z kolekcie Marion, ktorú prináša francúzsky výrobca je naozaj veľmi, veľmi elegantný. Nám sa spojenie rustikálneho dizajnu a laminátu veľmi páči, pretože túto spálňu vyrobenú napríklad z dubového dreva si nevieme cenovo ani predstaviť.

 

    

 

Dostupná cena však určite nie je jedinou výhodou rustikálneho nábytku vyrobeného z laminátovej dosky. Ako výhodu môžeme označiť tiež mechanickú odolnosť, ľahkú údržbu a rozmery, ktoré sú vhodné aj do menších interiérov. Rustikálny nábytok z lamina predovšetkým francúzskeho výrobcu postráda typickú mohutnosť a to je len dobre. Trúfame si tvrdiť, že rustikálny nábytok z laminátu je vzhľadovo na nerozoznaniu od rustikálneho nábytku z masívu. Nechýbajú ani štýlové detaily.

 

 

Najčastejšie kupujeme rustikálny nábytok do jedálne

Snáď najčastejšie kupujeme rustikálny nábytok do jedálne a kuchyne. Takto zariadený interiér môže mať pri stolovaniu veľmi príjemnú atmosféru. A aj tu máme čo ponúknuť. Najčastejšie je rustikálny nábytok do jedálne z lamina v dekore bielej borovice, opäť v imitácii, alebo dokonca v čisto snehovo bielom odtieni. Obe varianty sú veľmi príjemné, navyše svetlé odtiene spríjemní neútulné, tmavé interiéry. Tiež dokážu tieto odtiene malé interiéry opticky zväčšiť.

 

 

Na ilustračných fotografiách kolekcie Victoria opäť francúzskeho výrobcu, ktorá oslovila už rad zákazníkov. Veľmi prakticky je riešený aj jedálenský stôl, ktorého prostredná časť je tvorená výplňou z tvrdeného skla. Jedálenský stôl tak odolá horúcim predmetom a určite je veľmi jednoduchý na údržbu. Kolekcia rustikálneho nábytku si na portále nábytok Aldo môžete zaobstarať výberom z ponuky samostatných dielov tak, aby ste maximálne boli spokojní a nákup bol pre vás flexibilné.

Ak predsa len uprednostňujete drevo, z našej ponuky môžete aj tu vyberať z mnohých kolekcií. Najčastejšie používaným materiálom na výrobu rustikálneho nábytku z masívu je drevo borovice, ktoré je tiež cenovo dostupné, ale kvôli mäkkosti dreva vyžaduje pri zaobchádzaní maximálnu obozretnosť. Druhým často používaným materiálom je drevo mahagón, kolekcia dánskeho výrobcu, ale tie sú naozaj už cenovo náročnejšie. V každom prípade si myslíme, že ak patríte medzi milovníkov rustikálneho dizajnu, u nás si vyberiete.