Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny nábytok, trendy pre rok 2016

Ak ste milovníkmi dizajnu a bytovej architektúry, iste vám neuniklo, že trendom tohto roku je biely rustikálny nábytok v štýle "Provence". Rustikálny nábytok dánskeho výrobcu je značkový, kvalita je zaručená radom certifikátov, ale aj materiálom. Rustikálny nábytok značky Nova Solo je vyrobený z dreva mahagón, ktoré patrí k jedným z najkvalitnejších. Povrch nábytku je tak hladký, nie je toľko pórovitý ako u iných drevín. Vďaka tomu je rustikálny nábytok z tohto dreva veľmi elegantný, navyše na eleganciu rozhodne pridáva tiež snehovo biely odtieň. Dizajn, ktorý nestarne a je módne vlastne už niekoľko rokov. A ako príjemne môže interiér vyzerať, keď je vybavený rustikálnym nábytkom tejto značky vám dnes predstavíme.

 

 

Rustikálny nábytok do vašej jedálne a kuchyne

Najčastejšie sa rustikálny nábytok využívá práve do jedálne, alebo kuchyne. Nejako sa tento design práve do týchto interiérov hodí. Stolovanie v rustikálnej jedálni je rozhodne veľmi štýlové a príjemné, rustikálny dizajn sám o sebe je charakteristický svojou osobitou, hrejivú atmosférou. Z ponuky rustikálneho nábytku dánskeho výrobcu však môžete okrem samotného nábytku vyberať aj zaujímavé, tak trochu netradičné doplnky, napríklad v podobe drevených boxov, ktoré vlastnému dizajnu dodávajú netradičnosť.

 

  

 

Ale rustikálny nábytok môžete využiť aj v predsieni, ako je uvedené na druhej fotografii, pred samotným vstupom do jedálne či kuchyne. Využitie je naozaj široké. Ak vás rustikálny nábytok pre vybavenie kuchyne oslovil, nemusíte sa ani báť poškodenia a to práve vďaka tvrdosti dreva a jeho odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Páči sa nám povrchová úprava v snehovo bielom odtieni, ktorá je veľmi kontrastný a pritom harmonická s drevenými boxami. Všetko do seba zapadá, navyše drevené boxy umiestnené v regáli ako je tomu na prvej fotografii sú veľmi praktické pre uchovávanie treba suchých potravín. Nábytok, ktorý je vyobrazený s drevený boxami môžete kúpiť samozrejme aj bez boxov, ak máte vlastné, treba úplne iné využitie regálu. Fantázii sa medze nekladú, navyše ponuka rustikálneho nábytku do kuchyne a jedálne je veľmi široká. Vyberať môžete najrôznejšie komody, regály aj vitríny. Samozrejme nechýbajú ani jedálenské stoly a jedálenské stoličky. Všetko v rustikálnom dizajne.

 

 

Rustikálny nábytok do obývačky

Príjemný je rustikálny nábytok aj ako vybavenie obývacej izby. Opäť v ponuke nájdete všetky potrebné diely nábytku a to aj televízny stolík prispôsobený modernej elektronike. Štýlový nábytok, ktorý pamätá na potreby modernej domácnosti. Aj tu sa výrobca zameral na dizajnové vybavenie interiéru, nechýba rad doplnkov, dekorácií a návrhy interiérov môžu pre vás byť nemalú inšpiráciou. Veľmi príjemne pôsobí tiež rustikálny nábytok v kombinácii s ratanom či ratanovými doplnky a aj tu môže byť veľmi efektívne využité drevených boxov.

 

  

 

Možno pre mnohých z vás bude prekvapením, že aj rustikálny nábytok sa skvele hodí do moderného interiéru plného pastelových farieb, ako je uvedené na druhej fotografii. Rustikálny nábytok možno naozaj využiť v každom interiéri, obľúbený je tiež aj pre vybavenie detskej izby.Rustikálny nábytok môžete kúpiť ako ucelenú zostavu obsahujúcu rad dielov v jednej konečnej cene, alebo je tu ponuka samostatných dielov z ktorých možno vyberať. Vy sami si tak môžete zostaviť svoj interiér, vy sami môžete byť dizajnérmi vlastného príbytku. jedinou vadou na kráse u tohto typu rustikálneho nábytku je vysoká obstarávacia cena. Tá je však daná hľad niekoľkými faktormi. Predovšetkým ako sme už uviedli, nábytok je vyrobený z kvalitného, ??no drahého dreva mahagón. Nábytok značky Nova Solo je tiež z jedného dielu, nie je potrebné vôbec žiadne montáže. Nábytok neobsahuje žiaden spojovací materiál a aj pojazdy šuplíky sú vytvorené v doske, nie sú mechanické.

 

                                         

 

Za zmienku stojí aj úchytky, ktoré sú z kovu a sú veľmi štýlové, vhodne dopĺňajú celkový dojem. V neposlednom rade, ak ste majiteľovi veľmi tmavého príbytku bez slniečka, potom biely nábytok je jedným z mnohých riešení, ktoré napomôže interiér trochu rozjasniť. Rustikálny nábytok takisto nevychádza z módy, v podstate je ako nábytok na trhu už niekoľko desiatok rokov a vy ho buď budete milovať, alebo sa vám nebude vôbec páčiť. Ale akonáhle raz rustikálnemu nábytku prepadne, už nie je cesty späť a postupne budete chcieť mať každý pokoj v tomto štýle.