Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny nábytok v akcii

Už po pár dňoch sa medzi produktmi zaradenými do našej akčnej ponuky ukázali tie, ktoré budú v našom výrodeji asi najobľúbenejšie. Ale výpredaj nábytku sa netýka iba kategórie detský nábytok. Na našom portáli nájdete nábytok vo výpredaji do všetkých interiérov. Dnes by sme radi upozornili na tie najzaujímavejšie. A ako nájdete kompletný prehľad nábytku za bezkonkurenčné ceny? V podstate troma základnými spôsobmi.

 

1 - kliknete na hlavnej stránke na lištu pod názvom dodanie do 72 hodín (tu je nábytok v akcii navyše skladom)
2 - kliknete na hlavnej stránke na lištu pod názvom akčná ponuka (nábytok v akcii, ale nemusí byť skladom)
3 - kliknete v kategórii detský nábytok na výpredaj detského nábytku (pre tých z vás, ktorí hľadajú nábytok pre deti)

 

Výpredaj detského nábytku sa začal 27.12.2013 a hneď prvých pár dní patrili medzi najčastejšie zvolené druhy tovaru poschodová posteľ Leo, poschodová posteľ Bibop. Produkty, ktoré vlastne po celý rok mali veľkú obľubu u vás, zákazníkov. Preto aj tieto produkty nájdete na našom portáli po celý rok skladom, termínom dodania niekoľkých dní. Pokiaľ teda aj vy patríte k tým, ktorí z našej ponuky akčný nábytok zvolili, bude vás zaujímať jeho termín doručenia. Závoz nábytku začíname hneď po Vianociach a to od 2.01.2014.

 

   

 

Radi by sme vás tiež upozornili na to najzaujímavejšie z ponuky akčného nábytku do ostatných interiérov, ktoré až do 31.01.2014 môžete zaobstarať za zvýhodnené ceny. Veríme, že sme ponuku pripravili veľmi zaujímavú.

 

Sestava dětského nábytku Kwai

 

Prajeme všetkým príjemné nákupy za akčné ceny a nezabúdajte ani na našu dopravu zadarmo po celej republike. Naše služby sme nezmenili a nemáme v úmysle ani v roku 2014.