Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny nábytok v modernom štýle

Dnes si Vám dovolíme predstaviť opäť nábytok, nášho nemeckého výrobcu a to, nábytok v rustikálnom štýle. Čo je to vlastne rustikal? Rustikálny nábytok je tiež označovaný ako nábytok z masívu. Na jeho výrobu používa náš výrobca kvalitné borovicové drevo, ktoré vyniká dlhou životnosťou. Výrobca využíva tradičné spracovanie dreva s veľkým podielom ručnej práce.

 

Nábytok v prírodnom dizajne

Je stále veľmi mnoho našich zákazníkov, ktorí vedia oceniť krásu a romantiku rustikálneho nábytku. Rustikálny nábytok, bol najviac spojený s vidiekom, kde vládol chalupám našich prababičiek. A možno aj pre tých veľmi príjemné spomienky na ne, si mnoho z nás tento štýl obľúbilo a i s príchodom moderného štýlu nás láska k nemu neodradila. A to, že rustikálny nábytok dominuje len chalupám, je v dnešnej dobe opakom a čoraz častejšie je využívaný aj v modernom interiéri bytu. A práve taký je rustikálny nábytok Nova solo contrast, ako sme sa už zmienili z dreva mahagon, ktoré je ošetrené prírodnými voskami, aby na jednej strane sa dosiahol požadovaný finiš a jednak, aby bola zachovaná zdravotná nezávadnosť dreva.

 

  

 

Zostavu, ako vidíte na fotografii, nemusíte kupovať ako celok, ale jednotlivé diely Vám ponúkame aj samostatne, aby ste si mohli zaobstarať naozaj len to, čo potrebujete. Je ale pravdou, že viac dielov spolu pohromade vytvára neopakovateľnú atmosféru. A záverom to podstatné a tým je kvalita, ktorá, ako je známa u nemeckých výrobcov, je naozaj prvotriedna a precízna. Je stále veľmi veľa našich zákazníkov, ktorí vedia oceniť krásu a romantiku rustikálneho nábytku. Rustikálny nábytok, bol najviac spojený s vidiekom, kde vládol chalupám našich prababičiek. A možno aj pre tie veľmi príjemné spomienky na ne, si mnoho z nás tento štýl obľúbilo a aj s príchodom moderného štýlu nás láska k nemu neodradila. A to, že rustikálny nábytok vládne len chalupám, je v dnešnej dobe opakom a stále častejšie je využívaný aj v modernom interiéri bytu.

 

 

A práve taký je rustikálny nábytok Mex, ako sme sa už zmienili z dreva borovice, ktoré je ošetrené prírodnými voskami, aby jednak bolo docielené požadovaného finiša a jednak, aby bola zachovaná zdravotná nezávadnosť dreva. Zostavu, ako vidíte na fotografii, nemusíte kupovať ako celok, ale jednotlivé diely Vám ponúkame aj samostatne, aby ste si mohli zaobstarať naozaj len to, čo potrebujete. Je ale pravdou, že viacero dielov spolu pohromade vytvára neopakovateľnú atmosféru. A na záver to podstatné a tým je kvalita, ktorá, ako je známe u nemeckých výrobcov, je naozaj prvotriedna a precízna.

 

Nábytok v transparentnej bielej

Ak neviete, čo znamená výraz transparentná, potom to, že stále ešte farba úplne neprekryje štruktúru dreva, tá zostáva viditeľná a to je dobre. Pri nábytku z masívu by predsa malo byť poznať, že je to masív, v tomto prípade, rovnako použitým drevom je borovica. Rustikálny nábytok Provence, ktorý Vám predstavujeme, práve v tomto prevedení, je nadčasový a ozvláštni Vašu obývačku. Zostava nábytku Provence, je vhodná ako do malých, tak veľkých interiéru, pretože aj tu sa jedná o samostatné diely, takže je na Vás, ktoré diely si z tejto originálnej zostavy do bytu zaobstaráte. Čo stojí rozhodne za povšimnutie, sú mosadzné úchytky, ktoré príjemne doplní tento nábytok. Zostava ponúka komodu, regál, televízny a konferenčný stolík, u ktorého si všimnite praktického prevedenia, ktoré nie je u rustikálneho nábytku, tak častým javom. Áno, praktické prevedenie u konferenčného stolíka, je fakt, že najviac exponované miesto, ktorým je bezpochyby doska stola, ponúka sklo. To ako je známe je veľmi tvrdé, teda maximálne tak zamedzíte mechanickému poškodeniu, nehovoriac o starostlivosti, ktorá u sklenených plôch je veľmi jednoduchá. Túto zostavu môžeme odporučiť vzhľadom na pomer vysokej kvality a ceny.

 

     


Dúfame, že sme milovníkov rustikálneho nábytku, dnešné ukážkou potešili. Na našom portáli, v kategórii rustikálny nábytok, nájdete ďalšie originálne kúsky nábytku, ktoré potešia každého z Vás.