Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
Doprava zadarmo

Rustikálný nábytok

Rustikálny nábytok z masívu pre netradičné interiéry. Rustikálny nábytok z masívu je vhodnou dominantou každej domácnosti. Takzvane starodávny nábytok sa hodí do moderných, luxusne zariadených, ale aj bežných domácností.Prevedenie nábytku je… celý popis

Potrebujete poradiť?
Prodejce
+420 777 761 549
Po - Ne 8:00 - 18:00

Rustikálný nábytok

Rustikálny nábytok z masívu pre netradičné interiéry. Rustikálny nábytok z masívu je vhodnou dominantou každej domácnosti. Takzvane starodávny nábytok sa hodí do moderných, luxusne zariadených, ale aj bežných domácností.

Prevedenie nábytku je zvyčajne z masívu, borovice alebo mahagónového dreva, nábytok má špeciálnu úpravu z prírodného vosku a je v rozličných tvaroch a farebných prevedeniach. Rustikálny nábytok sa vyznačuje netradičné povrchovou úpravou a štýlovým dizajnom, ktorý si okamžite obľúbite. Ak milujete osobité typy interiérov, je toto správna voľba pre vás. Skúste oživiť váš interiér jedinečnými kúsky. Ponúkame rustikálne komody, jedálenský či písacie stoly, rustikálne vitríny, skrine či rustikálne postele z masívu. Nábytok sme pre lepšiu orientáciu rozdelili do kategórií podľa umiestnenia. Z ponuky stolov, stoličiek, skríň a ďalších kusov nábytku si vyberiete ľahko a rýchlo.

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.