Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny štýl, vo Vašej spálni

Dopyt po rustikálnom či klasickom, sedliackom nábytku je na Slovensku pomerne značná a zodpovedá tomu aj relatívne široká ponuka predajcov a výrobcov, ktorí sa orientujú len a len na rustikálny nábytok. Platí to i v prípade čisto spálňového vybavenie. Predstavíme vám rustikálne spálne od nášho francúzskeho výrobcu, ktoré sú vysoko kvalitné a originálne.

 

Netradičný dizajn

 

Rustikálny nábytok, rovnako ako rustikálne spálne, majú celkom nepopierateľne romantického ducha a sú schopné vytvoriť takú atmosféru, bez ktorej si mnohí užívatelia jednoducho príjemné bývanie nevedia ani predstaviť. Atmosféra vidieka sedliackemu štýlu je zdrojom pokoja a môže tak stať v kontraste s dnešným hektickým svetom. Možno práve preto sú toľko vyhľadávané. Hľadáte predsa niečo netradičné? Možno vás osloví rustikálna spálňa Berry v imitácii dubového dreva. Francúzsky výrobca pripravil veľmi kvalitnú spálňu Berry pre tých z vás, ktorí uprednostňujú prírodné odtiene a klasický, rustikálny dizajn. Jednotlivé diely môžete kúpiť aj samostatne. Spálňa Berry ponúka vďaka materiálu a povrchovej úprave vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

 

Spálňa Berry

 

Originálny a jednoduchý dizajn

 

Nemáte príliš radi módne výstrelky a ste skôr priaznivci klasického štýlu? Potom je tu práve pre vás rustikálny nábytok, má totiž svoju nemennú tvár a štýl už po niekoľko desaťročí. I napriek tomu stále nachádza nové a nové priaznivce aj medzi mladými pármi. Vybavte si vašu spálňu v rustikálnom štýle alebo si kúpte len jednotlivé diely nábytku do spálne. Krásny rustikálny nábytok je v podstate vrátením k minulým dobám. Tento nábytok sa vyrába predovšetkým z dreva a navracia sa k dávnym dobám, môžeme povedať, že sa jedná o sedliacky štýl. Napríklad spálňa Artisane z dubového masívu, patrí z kategórie rustikálnych spální k veľmi obľúbeným pre jej originálny, jednoduchý dizajn. Spálňa je vďaka dubovému drevu a predovšetkým jeho stupni tvrdosti odolná voči mechanickému poškodeniu. Pri výrobe spálne francúzsky výrobca čiastočne využíva ešte ručné práce, predovšetkým potom pri jej finálnej úprave. Za zmienku z celej kolekcie určite stojí toaletný stolík, ktorý vám v detaile predstavujeme na fotografiách. V neposlednom rade úchytky, ktoré naozaj patrí k veľmi vydareným.

 

Spálňa Artisane

 

Dubové drevo sa naozaj radí medzi najviac kvalitné, vďaka svojej tvrdosti. A tu máme vysvetlenie, prečo mnohokrát nábytok v antikvariátoch starý niekoľko stoviek rokov stále drží pohromade a nová spálňa z lamina sa nám po desiatich rokoch akosi rozpadá. Áno, ak chcete kvalitný nábytok z masívu a navyše toho najlepšieho, treba si priplatiť. Máte však pekné dedičstvo pre  vaše deti, pretože spálne vydrží zase do budúceho storočia.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.