Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny štýl, vo Vašej spálni

Dopyt po rustikálnom či klasickom, sedliackom nábytku je na Slovensku pomerne značná a zodpovedá tomu aj relatívne široká ponuka predajcov a výrobcov, ktorí sa orientujú len a len na rustikálny nábytok. Platí to i v prípade čisto spálňového vybavenie. Predstavíme vám rustikálne spálne od nášho francúzskeho výrobcu, ktoré sú vysoko kvalitné a originálne.

 

Netradičný dizajn

Rustikálny nábytok, rovnako ako rustikálna spálňa, majú úplne nepopierateľne romantického ducha a sú schopné vytvoriť takú atmosféru, bez ktorej si mnohí užívatelia jednoducho príjemné bývanie nevedia ani predstaviť. Atmosféra vidieka a sedliacky štýl sú zdrojom pokoja a môžu tak stáť v kontraste s dnešným hektickým svetom. Možno práve preto sú tak vyhľadávané. Hľadáte napriek tomu niečo netradičné? Možno vás osloví spálňa francúzskeho výrobcu na fotografiách, ktoré ponúka typický provensálsky dizajn. Spálňa nie je len štýlová, ale aj veľmi kvalitná, o čom vás presvedčí detailné spracovanie.

 

Ložnice margaux white    Ložnice Margau grey

 

Originálny a jednoduchý dizajn

Nemáte príliš radi módne výstrelky a ste skôr priaznivci klasického štýlu? Potom je tu práve pre vás rustikálny nábytok, má totiž svoju nemennú tvár a štýl už po niekoľko desaťročí. I napriek tomu stále nachádza nové a nové priaznivce aj medzi mladými pármi. Vybavte si vašu spálňu v rustikálnom štýle alebo si kúpte len jednotlivé diely nábytku do spálne. Krásny rustikálny nábytok je v podstate vrátením k minulým dobám. Tento nábytok sa vyrába predovšetkým z dreva a navracia sa k dávnym dobám, môžeme povedať, že sa jedná o sedliacky štýl. Napríklad spálňa z dubového masívu, patrí z kategórie rustikálnych spální k veľmi obľúbeným pre jej originálny, jednoduchý dizajn. Spálňa je vďaka dubovému drevu a predovšetkým jeho stupni tvrdosti odolná voči mechanickému poškodeniu. Pri výrobe spálne francúzsky výrobca čiastočne využíva ešte ručné práce, predovšetkým potom pri jej finálnej úprave. Za zmienku z celej kolekcie určite stojí toaletný stolík, ktorý vám v detaile predstavujeme na fotografiách. V neposlednom rade úchytky, ktoré naozaj patrí k veľmi vydareným.

 

     

 

Dubové drevo sa naozaj radí medzi najviac kvalitné, vďaka svojej tvrdosti. A tu máme vysvetlenie, prečo mnohokrát nábytok v antikvariátoch starý niekoľko stoviek rokov stále drží pohromade a nová spálňa z lamina sa nám po desiatich rokoch akosi rozpadá. Áno, ak chcete kvalitný nábytok z masívu a navyše toho najlepšieho, treba si priplatiť. Máte však pekné dedičstvo pre  vaše deti, pretože spálne vydrží zase do budúceho storočia.