Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ružový detský nábytok stále najobľúbenejší pre dievčatá

Tiež vás vaše dievčatko neustále prosí, nech jej všetko, čo kupujete malo ružovú farbu? A je úplne jedno čoho sa to týka? Ak áno, aj my pre vás máme ponuku ružového detského nábytku v samostatných dielach a aj celých zostáv ružových detských izieb pre dievčatá. Ponuky sú pestré a líšia sa v podstate nielen dizajnom, ale aj mierou, ako veľmi je detská izba ružová. Sú takéto návrhy izieb, ktoré sú naozaj veľmi sýto ružové a ružové je úplne všetko a sú zostavy izieb, kde ružová je len ako doplňujúci odtieň, najčastejšie potom v kombinácii s bielou. Čím je dievčatko staršie, tým chce ružový odtieň menej. Platí to aj pre detský nábytok. Dnes vám predstavíme zlomok z toho, čo sa dá vášmu dievčatku zaobstarať, pretože ponuka ružového detského nábytku je naozaj široká.

Ružová detská izba pre menšie slečny

Ak máte dievčatko, ktoré ešte ani nezačalo chodiť do školy, ružové nie je nikdy dosť. Dnes je možné zaobstarať aj nábytok, ktorý je jednoducho len ružový. A nielen pre jedno dievčatko, ale napríklad pre sestry, teda detskú izbu pre dve i tri deti. V ponuke sú aj ružové poschodové postele, alebo obľúbené ružové detské postele s prístelkou. Nechýbajú ružové komody, písacie stoly, alebo najrôznejší, rozmerovo menší ružový nábytok vhodný pre deti predškolského veku.  Multifunkční dětská postel Chic

Na prvej ilustračnej fotografii predstavujeme detskú izbu v ružovom prevedení z kolekcie Princess. Biely odtieň, ktorého je v návrhu len minimálne, príjemne interiér zjemní. Ani ružové nemôže byť príliš. Detská posteľ ponúka zásuvku, ktorú využijete ako klasický úložný priestor, alebo prístelku. Súčasťou detskej izby je aj komoda so zrkadlom, ktoré každá, aj malá slečna využije rada ako toaletný stolík. Nechýba nočný stolík a celý rad doplnkov. Veľkej obľube sa tešia nebesia nad posteľ, čalúnené kreslo, alebo ružové závesy. Zaobstarať možno do detskej izby aj "princeznovské" osvetlenie. Druhá fotografia predstavuje návrh, ako zariadiť detskú izbu pre dve slečny pomocou poschodové postele, pretože vaše dievčatká majú k dispozícii spoločný priestor. Aj tu je návrh veľmi sladký, jedným slovom dominuje tu ružový odtieň.
Dokonca v dnešnej ponuke detského nábytku nájdete aj posteľ v podobe ružového automobilu. Dnes je naozaj možné všetko. K ružovému autíčku potom môžete kúpiť napríklad biely ďalší nábytok a doplnky môžu byť zase ružové. Je naozaj rozdiel, či zariaďujete detskú izbu pre školáčku, alebo pre predškoláčku. Ak je už vaše dievčatko väčšie, ale stále miluje ružový odtieň, aj pre ňu máme široký výber designov, ale už menej ružových a viac elegantných.

Ružová detská izba pre väčšie slečny

Dospievajúce dievča už má iné starosti, než mať detskú izbu ako pre princeznú. Ale aj dospievajúce slečny milujú odtiene akým je ružová, biela a niekedy fialková. Pre väčšie slečny sa veľmi mení aj dizajn ako taký. Je viac striedmy, viac elegantný, no skrátka už ako pre dospelých. Dospievajúce slečny milujú rustikálny dizajn, alebo naopak veľmi moderný. Pre dospievajúcu slečnu je už vhodné zaobstarať väčšiu posteľ, minimálne potom v rozmere pre matrac o veľkosti 120x200 cm. Rozmerovo väčší by mal byť aj písací stôl, pretože s pribúdajúcimi rokmi pribúda aj učenie.

Dětský pokoj Chic   Dětský pokoj Biotiful

Elegantné a tiež viac striedme návrhy pre dospievajúce slečny nájdete v kategórii študentské dievčenské izby. Ich ponuka vás možno v mnohom prekvapí. U dievčenskej izby sú tiež viac dôležité doplnky, ktoré celý ráz interiéru môžu zmeniť. Nepodceňujte doplnky, o to viac potom môžete ušetriť na obstaranie nábytku. Existuje ponuka najrôznejších úložných boxov a regálov, ktoré vám za zlomok ceny môžu zabezpečiť úložné priestory. Ak máte dve slečny s väčším vekovým rozdielom a pokoj, ktorý je im určený nie je príliš veľký, potom je ideálne zaobstarať študentskú posteľ s prístelkou. Pre väčšiu slečnu, ktorá súrodencov nemá, je potom ideálna posteľ s nebesami, tie slečny milujú. A nemal by už vôbec chýbať toaletný stolík. To všetko a ešte oveľa viac je vám v našej ponuke k dispozícii.