Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


S novým rokom prvá kolekcia nového nábytku

Hneď na začiatku nového roka máme pre našich verných zákazníkov, ale samozrejme aj tie nové prichádzajúce, dobrú správu. Začali sme spolupracovať s ďalším francúzskym výrobcom nábytku, ktorého dizajn a kvalita nás presvedčili na to, že od nového roku sa s týmto nábytkom budete mať možnosť sa hneď stretávať a samozrejme, tiež si ho zaobstarať. Sme radi, že môžeme predstaviť ďalší z rady francúzskych výrobcov, keďže každý z nich ponúka úplne iný, originálny dizajn. A tak bude ešte lepšie si na našich stránkach vybrať to, čo sa vám naozaj páči. Francúzsky výrobca nábytku Asapan, je iný hneď v niekoľkých ohľadoch. Často používa spojenie prírodných dekorov z niektorú z ponuky pastelových farieb a ako jeden z prvých predstavil tiež metódu skladania nábytku "le-clic", kedy vlastne dané diely nábytku do seba len zacvaknite, bez použitia čiastkových častí, skrutkovača, či lepidla. Na tento ojedinelý systém potom u daných produktov, kde to je možné, samozrejme upozorňujeme.   

Príkladom spojenia prírodného dekóru s pastelovými odtieňmi, môže byť hneď kolekcia detského nábytku Niels. V ponuke nájdete dve možnosti na výber a to svetlý jaseň s červenou, alebo tyrkysovou farbou. Všimnite si tiež zaoblených hrán, ktoré sú pre deti rozhodne bezpečnejšie, ako ostré rohy. Detský nábytok vo francúzskom štýle, je veľmi obľúbený a navyše pomer kvality a obstarávacej ceny je viac ako priaznivý. Netradičné spojenie odtieňov, až tak nevyinkne na samostatných dieloch, ako sú napríklad detské postele, ale v návrhu celej detskej izby, už áno. Tieto dvojfarebné kombinácie identického dizajnu, sú tiež veľmi vhodné pre vybavenie interiéru detskej izby, kedy máte k dispozícii jednu miestnosť pre dve deti, navyše chlapca a dievča. Finálne potom môže izba vyzerať ako na ilustračnej fotografii, ale možno, ako sme uviedli, tiež rôzne kombinovať a dané odtiene spájať.

Červený odtieň vlastne určuje, že miestnosť je určená dieťaťu, o tom nemôže byť pochýb. A navyše, nie je tu nijako využité príliš detských motívov a tak kolekcia môže slúžiť dieťaťu, až do dospelosti. Francúzsky výrobca používa pre výrobu nábytku laminátovou dosku, teda klasický dnešný materiál, vďaka ktorému je však možné ponúknuť veľmi príjemnú cenu. V novom roku sa ale veľmi budeme sústrediť na všetko určené na vybavenie spálne a predovšetkým budú v hlavnej úlohe manželské postele s úložným priestorom.

Zásuvky, police, nadstavec, alebo odkladací priestor v záhlaví postele, to všetko, je súčasťou riešenia miesta na spanie v spálni. Francúzsky výrobca, predstavujeme pre vybavenie spálne, naozaj veľmi praktický dizajn, ktorý je ideálny pre tých z vás, ktorí disponujete bohužiaľ veľmi malým priestorom v miestností. V budúcom roku sa opäť budete na nábytku Aldo, stretávať každý deň s novým tovarom, s novým dizajnom. A aj v roku 2017, sa budeme snažiť nachádzať predovšetkým také riešenia, ktoré budú šetrné k priestoru aj vašej peňaženke.

 

Za nábytok Aldo, vám všetkým prajem to najlepšie do Nového roka a snáď aj múdrejšiu politickú scénu.