Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


S rodinou vždy pospolu

Na príjemné vianočné stolovanie s rodinou a blízkymi vo vašej obývačke či jedálni, sme pre vás pripravili širokú ponuku jedálnych súprav. Čakajú na vás jedálenské sety aj samostatné jedálenské stoly. Pokiaľ však nehľadáte celé súpravy, môžete vyberať samostatne stoly aj stoličky, napríklad len do kuchyne, alebo si skombinovať vlastný set.

 

Jednoduchá zostava

Priaznivci klasiky ocenia jednoduchý, moderný stôl v bielom prevedení. Predstavujeme moderný dizajn jedálenského stola v bielom pololesku od francúzskeho výrobcu. Jedálenský stôl je jedným z mnohých dielov širokej ponuky kolekcie Travis. Preto si k nemu môžete zaobstarať aj ďalšie diely tak, aby ste mohli vytvoriť harmonický, jednotný celok jedálne, ale aj obývacej izby.

 

Jídelní stůl Travis   

 

Elegantná zostava je príjemná

Návrh zostavy na fotografiu môže veľmi vkusne a nenásilne vyplniť malý interiér napríklad panelákového bývania, kedy dodaním sedacej súpravy k televíznej stene a jedálenskému stolu, vznikne spoločný priestor riešiaci hneď dva interiéry naraz. Samozrejme jedáleň s obývačkou, harmonicky a vkusne zladené interiéry vďaka jednotnému dizajnu nábytku.

 

    

 

Ale môžete si zaobstarať aj napríklad len televíznu stenu a k nej si z našej ponuky vybrať ďalší nábytok, ak je váš interiér väčší, alebo chcete len nábytok do obývačky. Materiálom je laminátová doska v odtieni šedý dub - tmavo šedá. Pastelová farba tmavo šedá je príjemným efektným doplnením.

 

Malá zostava do malého bytu

Nie vždy potrebujeme veľký jedálenský stôl pre niekoľkočlennú rodinu. Malé moderné domácnosti v pokoji poslúžia stôl veľký akurát pre dvoch ľudí, ktorý je možné v prípade nutnosti rozložiť a získať tak sedenie pre mnoho ľudí. Panelové kuchyne nie sú väčšinou stavané pre široký stôl a nespočetné množstvo stoličiek. Ponuka je skutočne široká a určite si každý z vás môže vybrať hneď z niekoľkých možností.

 

    

 

Celý kolektív nábytku Aldo, vám praje príjemné, pokojné, radostné prežitie vianočných sviatkov.